Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
108 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

her şey iyi de bu aralar eskiye nazaran çok kramp yaşıyorum ilaçla alakası var mıdır?

Dostum kafayı yemişsin sen ciddi diyorum kendi kendine yazık ediyorsun, saç durumumuz benzer benim aile full kel ama yeşil çay içerken bile korkuyorum hormonlarla oynucam diye. Erkeklik hormonu bu boru değil pek bilgim yok ama yarın bir gün Allah korusun kısır olursan bunun pişmanlığını duymayacak mısın? Şurada max 3 yıla çözümü bulunacak diyorlar 3 yıl korusan yeter, forumdaki doğal tedavilerle rahatlıkla başarabilirsin bunu en olmadı miracle kullanırsın yazık etme kendi kendine. Vikipediden

Ergenliğin bitişinden önce DHT azalması
    DHT'nin yol açtığı erkeksi farklılaşma meydana gelmeyecektir. Sakal-bıyık ya hiç çıkmayacak ya da tam olarak gür biçimde çıkmayacak ve genç erkek ömür boyu seyrek sakallı/bıyıklı ya da köse olarak kalacaktır.
    Vücut kılları erkeksi bir biçimde çıkmayacak ya da çıktığı kadarı ile kalacaktır.
    Boy uzaması duracak ya da uzadığı kadarı ile kalacaktır. (Boy uzamasının durması ve kemiklerin enlemesine gelişmesi erkekte estrogen hormonunun görevidir)
    Ses kalınlaşmayacak ya da kalınlaştığı kadar veya çatallaşmış vaziyette kalacaktır.
    Yağ ve kas dokusunun dağılımı erişkin bir erkekteki gibi bir dağılım göstermeyecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her şey iyi de bu aralar eskiye nazaran çok kramp yaşıyorum ilaçla alakası var mıdır?
    Sitede onlarca işe yarar tedavi varken neden proscara başladın ki

abicim sen manyakmısın yav,beynini mi yedin sen,o ilacı değil 17 35 yaşında bir insanın bile kullanmasını önermiyorum ben,saçlarındada birşey yokken saçma sapan takıntılara triplere girme,sonra ağlarsın buralarda diyeyim ben.

5.aydayım
    GÖZLEMLEDİĞİM OLUMLU OLAYLAR
    Saç dökülmesinde fark edilir derecede azalma
    Saç tellerinde başlangıca göre kalite artışı
    GÖZLEMLEDİĞİM OLUMSUZ OLAYLAR
    Karın ve göğüs bölgesinde biraz yağlanma

Unutkanlık veya cinsel istekte azalma veya artış yok güzel gidiyor şimdilik

Yeni Üye
    lan ben de kullanıyorum bi bok yok ne yanetki ne bisi ggönül rahatlıgıyla kullan kardesim abartılıyor

Alıntı drotN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan ben de kullanıyorum bi bok yok ne yanetki ne bisi ggönül rahatlıgıyla kullan kardesim abartılıyor
    Millet olarak abartmayı çok severiz,iyi ki de kullanmaya başlamışım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac ta kalite artisi var mi

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sac ta kalite artisi var mi
    Var ama sadece proscar kullanmadım ek olarak 5 mg biotin de kullandım ikisi birlikte kalınlık ve koyuluk kazandırdı eskiye kıyasla

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon