Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
108 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

Yeni Üye
    Arkadaslar hakli dostum 17 yas cok erken boyle bir ilac icin. Ve senin saclarin su an gayet iyi gorunuyor ben 17 yasindeyken seninkilerin tahminen 3te 2si kadardi saclarim.

2 günde bir yani 48 saatte bir kullanımın zararı olur mu faydasını görür müyüm tecrübeli veya bilgi sahibi abilerimden cevap bekliyorum

Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 günde bir yani 48 saatte bir kullanımın zararı olur mu faydasını görür müyüm tecrübeli veya bilgi sahibi abilerimden cevap bekliyorum
    Hormonlarda dalgalanma olur devamlı,ben öyle denedim pek verim alamadım.

Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hormonlarda dalgalanma olur devamlı,ben öyle denedim pek verim alamadım.
    zaten 1/8 1/9 falan kullanıyorum yaşım itibariyle.Günlük kullanmaya devam edeyim o zaman.Teşekkürler..

Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten 1/8 1/9 falan kullanıyorum yaşım itibariyle.Günlük kullanmaya devam edeyim o zaman.Teşekkürler..
    Kardeşim konunu baştan sona okumadım bir çok kişi kullanma demiştir muhtemelen,bende aynı fikirdeyim bu forumda bilgili ve değerli çok insan var onların dediklerini yinede yavana atma sen geçmiş olsun.

Menide biraz sıvılaşma fark ettim bugün bu etki geçer mi yardımcı olur musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim hata yapıyorsun aynı yaştayız senle benim durumum senden daha kötü bırak kullanma şunu doğal tedaviye yönel

saçta da çok güzel etki yaptı ama bunu da söylemem gerek dökülmede çok ciddi azalma var.

Yeni Üye
    Yaşın daha çok küçük ben 26 yaşındayım ve kullanmıyorum sende uzak durmalısın kesin ve net olarak

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben 23 yaşındayım 3ay kullandım faydasını gormedım bıraktım proscarı mınoxıl en etkılı tedavidir
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon