Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
108 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki 1 haftadır kullandğın proscar dökülmeni durdurdu mu?

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivilce gibi bir etki hic gormedim duymadim biotin'de.Tumevarim yaparken kisisel yasanmisliklari bir kenara birakirsak daha saglikli veriler elde ederiz saclarimiz adina.Biotin iyi supplementtir hasili
    Vücudumda 3 senedir sivilce ve siyah nokta çıkmıyodu. Bunu 1 senelik roaccutane tedavime borçluydum. Sonra biotin kullanmaya başladım ve sivilceler tekrar ortaya çıktı. Bu süreçte beslenmem vs hiçbir şey değişmedi kızartma cipsten falan haz etmem. Yada biotin bana yaramıyor.

Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki 1 haftadır kullandğın proscar dökülmeni durdurdu mu?
    Azaldığını farkedebiliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vücudumda 3 senedir sivilce ve siyah nokta çıkmıyodu. Bunu 1 senelik roaccutane tedavime borçluydum. Sonra biotin kullanmaya başladım ve sivilceler tekrar ortaya çıktı. Bu süreçte beslenmem vs hiçbir şey değişmedi kızartma cipsten falan haz etmem. Yada biotin bana yaramıyor.

Uzman da aciklamis zaten, fazlasi vucutta depolanmiyor biotin'in.
    Sizde bir cesit alerji olmus olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haline şükret dostum benim yaşım 16 sende hiçbirşey yok ben sürekli doğal tedaviden yürüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    İyi kardeşim senin vazgeçeceğin yok. Ama ben sana olacakları söyleyim. Kullandığın sürece belirli dönemlerde çok dökülecek belirli dönemlerde duracak. İlerde mecburen bırakıcaksın ve bıraktıktan sonra da saçların dökülücek yine.Bırakmam falan deme mecburen bırakıcaksın Bir ilacı ömrünün sonuna kadar kullanamazsın. Ama doğal yollardan durdurursan sürekliliği sağlaman çok daha yüksek ihtimal. Bunlarda son ikazdı.Bundan sonra top sende.

bir süre tekrardan doğal yollara dönüyorum kendimi rahat hissedemedim yorumlardan dolayı.

finasa 2. başlayışımın 1. haftası.Dökülme ara verdiğim sürede 100 dolaylarındayken bugünlerde yaklaşık 20.

bu yaşlarda normal bi gerileme eğer bu gerilemeyi kafana takmaz ve sacına bakrsan saç kaybın olmayabilir eğer kafana takarsan dökülmeyeceği varsada dökersin

travestiler kullanıyordu o ilacı en son güzelde sonuç alıyorlardı ama hiç birinin saç için kullandığını görmedim ,vücuduna neden böyle bir kötülük yapıyorsun dostum 17 yaşında çocuksun daha ergenlik sivilcelerin suratında gelişim çağının en hızlı olduğu dönemlerde finasteride kullanarak erkeklik gelişimini bloke ediyorsun,

benim saçlarım hep 20 30 arası dökülürdü ama kel kaldım çünkü dökülenin yerine yenisi çıkmazdı,saçın dökülmesi önemli değil şakakların açılmasıda normal senin yapıcağın şey şuanlık saçının vaziyetini takip etmek olur,1 yıl sonra proscarın etkisiyle hastane köşelerinde ağlar durursun,saçınla uğraşmayı bırak bence sivilcelerine yönel derim,

Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon