Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adamı yalan yanlış şeylerle korkutma.Ben fin kullandığım dönemdede kas kütlemi gücümü arttırdım.Evet normalden biraz daha fazla yağlanıyor vücut o doğru ama kas büyümesinde dht nin etkisi yok denecek kadar az.evet bu ilaç totalde iyi olmayabilir ama kadında yapmaz.Kimseye kullanmasını önermiyorum.östrojen testo dengesi bozulursa cinsel sıkıntılarda çıkabilir bu durumda bırakmalı.Vücudum su toplamıştı ostroya bağlı bir haftadır düşük sodyum düşük karbonhidrat yüksek protein diyeti ile suyu atmaya başladım yağlarda aynı diyetle bir güzel yakılır.jinekomasti belirtisi veya cinsel problemler görülürse ilaç bırakılmalı.
Ahaha yahu kardeşim kas kütlesine dhtnin nasıl etkisi olmasın steroid nedir bir araştır özellikle anabolik streoid nedir araştır. Bilmediğin konularda fikir üretme. Gelişimine etki eden şey kas kütlesine etki etmez mi sanıyorsun. Dht ve testo vucudun erkek vucudunun temel ögeleridir. Cinsel organdan tut ruh haline kadar her şeye etki eder. Aksine korkmasin diye diğer detaylari yazmadim ucu çok kötü yerlere gider yoksa.