Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
108 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 17 yaşındayım bugün proscar tedavime başlıyorum 03.10.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotinde sivilce yapıyor beyler bilginiz olsun. Eğer sakallarınız sert çıkıyorsa biotine gerek yok biotin eksikliği çok nadir görülen bir durum 10 mg falan kullanıyorlar hiç gerek yok. İlla yutucam derseniz maksimum 5 mg olsun.

Sivilce gibi bir etki hic gormedim duymadim biotin'de.Tumevarim yaparken kisisel yasanmisliklari bir kenara birakirsak daha saglikli veriler elde ederiz saclarimiz adina.Biotin iyi supplementtir hasili

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivilce gibi bir etki hic gormedim duymadim biotin'de.Tumevarim yaparken kisisel yasanmisliklari bir kenara birakirsak daha saglikli veriler elde ederiz saclarimiz adina.Biotin iyi supplementtir hasili
    buna katılıyorum bendede sivilce yapmadı biotin baska sebebden olmustur ve sivilce için kullanılan ağır ilaç alanlar için ekstra biotin öneriyorlar sac dökülmesi yaptıgı için sivilce ilaçları
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arti olarak biotin vucutta biriken bir vitamin değildir.fazlasi idrarla atilabilen etkendir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

İlk haftayı atlattım yorum yapmak için erken olabilir fakat yan etki görmedim.Umarım böyle devam eder.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen benim kardeşim yeğenim olsaydın o ilaçları çöpte bulurdun.
    Bu saçlara 50 tane doğal koruma yöntemi var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk haftayı atlattım yorum yapmak için erken olabilir fakat yan etki görmedim.Umarım böyle devam eder.
    sevgili kardeşim 31 yaşında bir abinim.... 6 ay proscar kullandım saçlarım bayağ sıklaştı şuan bırakalı 4-5 ay olacak nerdeyse kazanımlar gitti diyebilirim. neden bıraktım; o bahsi geçen yan etkilerin hepsini yaşadım ! halende tam olarak cinsel gücüm yok bunu tüm samimiyetimle söylüyorum... inşallah zamanla iyi olacağım . benden sana bir abi tavsiyesi bu ilacı bu yaşta ve çocuk sahibi olmadan hiç kullanma! ha evlen çocuk sahibi ol Allah ın izniyle sonra bakarsın duruma. saçların çok iyi durumda genel seyrelme olsada genetik bir belirginlik hiç yok, önce bi doktora git vitamin testi vesaire yaptır ve her ne olursa olsun DOĞAL tedavilerle devam et . daha finas alalı 1 hafta olmuş gel yol yakınken bırak kardeşim. vücut gelişimin tamamlanmış değil Allah muhafaza bir zarar olmasın. ...

kullanma demek yerine tedavi yöntemleri yazsanız en azından moralim bozulmaz ve tedaviyi değiştirebilirim.Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mehmetalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanma demek yerine tedavi yöntemleri yazsanız en azından moralim bozulmaz ve tedaviyi değiştirebilirim.Teşekkürler.
    Saçın için finasterid e kadar nasıl geldiysen , forumda altın değerinde bilgiler mevcut . biraz forumu oku göreceksin. kısaca yeşil çay iç , çiğ kabak çekirdeği ve siyah kuru üzüm ye. yakı-ısırgan-lavanta losyonu dene...sen forumu oku bak doğal olan her tedaviye ulaşacaksın. acil şifalar dilerim....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sana doğal kullanacağın şeyleri söylüyor herkes sen diretiyorsun.Bak buraya yazıyorum doğal şeyler harici kullanıcağın kimyasallarla (finas,minox vs.) saçını daha beter yapmazsan adam değilim o kadar net söylüyorum.İyi düşün taşın.

abi bilmiyorum çekirdek yiyerek nasıl durdurabilirim ki?2 hafta ısırgan kaynatıp duruladım 1 saat beklettim o da pek kesmedi dökülmesini

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon