Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: avodart ve prostagood

Yeni Üye

avodart ve prostagood

merhaba arkadaşlar.benimde yıllar boyu saçlarım ile ilgili sorumlarım oldu.ve deneyimlerime göre bendeki saç dökülmesinin yetersiz beslenme ile alakası olduğunu buldum.

şu anda polen tablet ve solgar saw palmetto kullanıyorum.gün içersinde ise ceviz fındık vs.şeyler yiyorum.gerçekte iyi geliyor.

asıl anlatmak istediğim ise bu avadort ve prostagood ilaçları.bende prostat iltihabı hastalığı var.bir erkeğin hayatı boyunca yaşayabileceği en korkunç hastalıktır.yaşım da 30 dur.bu hastalıkta bazen yaşlı hastalara avodart ve prostagood ilaçlarını recete ederler.çünkü prostat küçültür ama yan etki olarak ta erkeklik hormonu kalıcı olarak etkileyebilir.genç hastalarda ise kesinlikle recete etmezler.çünkü erkeklik hormonunu kalıcı olarak azaltma özelliği vardır.yani saç çıkaracağız diye erkekliğinizden olmayın.evet bu ilaçlar saçta inanılmaz etkiler yaratır ama bir erkek için çok çok tehlikelidir.zaten direk prostatı küçültücü etkisi var.bu etkide uzun kullanımlarda kalıcı olabiliyor.hem erkekliğiniz gider hem prostatınız.ben 30-40 tane ürolog doktor ile görüştüm.hiç biri genç hastalara recete etmiyorlar.bakın hastalara diyorum.kaldı ki siz hasta bile değilsiniz.

eğer kullanacaksanız solgarın saw palmettosunu ve polen kapsül kullanın.iyi beslenin.içki sigara içmeyin.solgarın ürününüde en fazla 3 ay günde 2 kez kullanın.

sakın ama sakın avodart ve prostagood kullanmayın.

İnsanların fayda gördükleri tedavileri milyonda bir görülcek bir etkiyi sebep göstererek kati suretle kullanmamalarını söylüyorsunuz. Burası bilimsel gerçeklerin kanıtlarıyla birlikte sunulduğu bir ortam beyefendi, erkekliğin bitmesi evinizdeki domates, biberin bitmesi gibi bir şey mi sanıyorsunuz. Ben 10 yıl dutasterid kullanıp çok güzel sonuçlar elde eden kişiler tanıdım ve hala senin benim gibi erkekler, kaldı ki önerdiğiniz saw palmetto ve polen kapsülü ile saç çıkaran veya dökülmeyi sıfıra indiren kimse ne gördüm ne duydum. Tedavi önerinize yılan yağı ve sarımsak eklemiş olsaydınız tam olacaktı. Lütfen bazı ithamlarda bulunurken, karşınızdaki insanların bilinçli kullanıcı olup düzenli hormon testlerini yaptıran, kendi sağlık durumunu doğal olarak başkalarından daha çok önemseyen kişiler olma ihtimalini göz önünde bulundurun.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş biraz felaket tellalı gibi yaklaşmış olsa da, yardımcı olmaya çalışıyor gibi görünüyor aslında dedikleri şu açıdan doğru: Genç erkeklere reçete bile edilmeyen ilaçları, saç dökülmesi için kullanmak zorunda kalmak gerçekten çok acı. Kimse istemez yan etki ihtimali olan bu tarz hapları kullanmak. Ama prostagood olayı biraz daha farklı, Yani bi avodart ya da finasterid gibi değil prostagoog. Ben 2 güne 1 kullanmayı çok düşündüm prostagoodu, abdiibrahimden sorumlu doktorla da görüştüm, yağ asidi içeren doğal bir saw palmetto ekstresi yani. Fiyatına 2 sene önce zam geldi baya pahalandı, yoksa denenebilir prostagood.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

belki adı prostagood diye size tehlikeli bir ilaç gibi gelebilir ama prostagood da içerisinde sadece saw palmetto içeriyor.bu yüzden pek tehlikesi yok.ki saç için de bir faydası olduğunu düşünmüyorum saw palmettonun.dutasterid konuusnda hemfikiriz ben de kullanılmamasından yanayım.son dutasterid kullandığı günden itibaren tam 6 ay boyunca kan bağışı bile kabul etmiyorlar kullanıcıdan siz düşünün artık.
    kullanan arkadaşlar yanetki görmeyedebilir doğrudur. her ilacın her bünyede gösterdiği reaksiyon farklıdır. biraz da pisikolojik oluyor bazen. savaş açtığımız kendi vücudumuz arkadaşlar unutmayın.çok etkili bir tedavisi çıkmadığı sürece bu savaşı her zaman vücut kazanıcaktır.dutasterid kullansak bile belli bir süre saçları korur ama asla eskisi gibi kalmaz en azından şakak kısmı kesin gider yıllar içerisinde

Prostagood'u bugün aldım yaklaşık 1 yıl kullanacağım. Nane çayı ile birlikte iciyorum. Bunun dışında 4 günde 1 avodart ve her gün aldactone içiyorum. Topikal tedaviyi tümüyle bıraktım. Bakalım nasıl olacak.

hocam aldactonenin cinsellik üzerinde etkisi var mı? yada başka bişey üzerinde yan etkisi var mı

proscar yan etki yaptı bende aşırı değil birazda pisikolojik sanırım ama hayaların bile küçülmeye başladığını hissediyorum böyle bişey mümkün mü sizce

Yan etki olarak aldactone ile birlikte en erken 20-30 dakika arası bosaliyorum. Onun dışında her şey normal.

alcantone tansiyon hapı değil mi tansiyon hastası olmayan biri kullansa sakıncası var mı

Saç çıkardığı tespit edilmiştir. Ama doktor gözetiminde almanız tavsiye ediliyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon