9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Dkk1 proteini mpb en yüksek regüle olan protein

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaç paragraf okuduğum kadarıyla yakında Kore'lilerin işi çözeceği anlamına geliyor kanımca.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet sayın seyirciler, gün geçmiyor ki yeni bir protein haberi olmasın.
    nur topu gibi dkk1 proteinimiz daha oldu. tüm saç problemi yaşayanlara hayırlı uğurlu olsun.

arkadaşlar nedir bu yeni proteinimiz. nasıl inhibe edilir. şu anda bunla ilgili kullanacabileceğimiz bir etken veya yöntem varmı.

çalışmalar 2010 yılına ait. bu proflar neden bir şeyi ortaya atıp kaybolurlar. bir şeyi yapıyorsan arkasında dur ve sonunu getir arkadaş. bıktım bunların sansasyonel çalışmalarından. bunları alıp toplayacağım bir odaya. bir sansasyonda ben yaratacağım. hemide kızlı erkekli.

Moderatör
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sayın seyirciler, gün geçmiyor ki yeni bir protein haberi olmasın.
    nur topu gibi dkk1 proteinimiz daha oldu. tüm saç problemi yaşayanlara hayırlı uğurlu olsun.

arkadaşlar nedir bu yeni proteinimiz. nasıl inhibe edilir. şu anda bunla ilgili kullanacabileceğimiz bir etken veya yöntem varmı.

çalışmalar 2010 yılına ait. bu proflar neden bir şeyi ortaya atıp kaybolurlar. bir şeyi yapıyorsan arkasında dur ve sonunu getir arkadaş. bıktım bunların sansasyonel çalışmalarından. bunları alıp toplayacağım bir odaya. bir sansasyonda ben yaratacağım. hemide kızlı erkekli.
    daha önce seminer videosu atmıştım dkknin orda da Bahsi geçmiş olmalı o yoksa bile wnt vardı fakat wntyi biz yapamayız dalton agırlığı 23000

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar nedir bu dkk1 nedir mbp. Sac için iyi midir kotu mudur. Nelerde bulunur nesir yav bu

Moderatör
    Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nedir bu dkk1 nedir mbp. Sac için iyi midir kotu mudur. Nelerde bulunur nesir yav bu
    mpb male pattern baldness yani erkek tipi dökülme dostum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mpb male pattern baldness yani erkek tipi dökülme dostum

Kardeşim peki dkk1 nedir. Daha önce denenmiş mi resimleri filan var mi

yavaş yavaş ... replicel laboratuvarı değil burası haliyle herkes her konuyu hemen açıklığa kavuşturamıyor biraz araştırırsak belki görür buraya ekleriz hem katkımız olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    dostum henüz tam bilmiyoruz zaten araştırmalar hala sürmekte