34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İlk konu benden olsun :) resimler mevcut

Hybrid View

Alıntı kbly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yaşım 25 son 2 senedir aşırı bi şekilde saçım dökülmekte her sene bi önceki seneyi hatta ayı aratmaya başladı artık ,her gün saclarımı yıkadıgımda gördügüm saclar canımı cok sıkmaya başladı bunlara + olarak özgüven eksikligi sokaga cıkmama gibi felan herkesin bildigi şeyler işte çok araştırma yaptım bu konu hakkında ama her yerde bi sürü yazı var en sonunca miracle losyonunu buldum ve 1 haftadır kullanmaya başladım sizlerinde tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkür ederim herkese. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140730_181330.jpg
Görüntüleme: 248
Büyüklüğü:  198.5 KB (Kilobyte)
ID:	58Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140730_181356.jpg
Görüntüleme: 242
Büyüklüğü:  193.9 KB (Kilobyte)
ID:	59Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140730_181402.jpg
Görüntüleme: 237
Büyüklüğü:  199.6 KB (Kilobyte)
ID:	60Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140730_181413.jpg
Görüntüleme: 242
Büyüklüğü:  235.5 KB (Kilobyte)
ID:	61Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20140730_181426.jpg
Görüntüleme: 244
Büyüklüğü:  222.6 KB (Kilobyte)
ID:	62
    hoşgeldin tam zamanında önlem almaya başlamışsın bu saçlar toparlanır ancak günde en az bir kere ketoral azaleik krem sür ve minox kullanmadıysan hiç ilk etkisi şle çok güzel bir toplu çıkış yakalayabilirisn sonrasında kolaylıkla korursun yine losyonla

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin tam zamanında önlem almaya başlamışsın bu saçlar toparlanır ancak günde en az bir kere ketoral azaleik krem sür ve minox kullanmadıysan hiç ilk etkisi şle çok güzel bir toplu çıkış yakalayabilirisn sonrasında kolaylıkla korursun yine losyonla
    yok daha önce hiç kullanmadım minox onu düşnüyorum ama tekrar döngü olayı varmış sonra hepsi gider saclar felan dediler tırstım biraz acıkcası, dün bahsettiginiz kremleri alacaktım dün eczanaden ama bi sorup öyle alıyım demiştim isabet oldu yarın onlarıda alıyorum