Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 10 Yıllık hikaye,,,Yolun sonu mu acaba.??

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar ayrıntılı yazmamin sebebi belki bi yerde istemeden bi yanlış yapıyosam olaki beni uyarısınız diye....veya bu kadar ayrıntı içerisinde sizden bi parçadan olsa farklı bişey kaparim diye...
    Dermarolleri o kadar sık kullanma haftada 2 yeterli bence öyle ilaçları delikten geçircem diye uğraşma emiliyor zaten yeterince sistemik riskin artıyor yapma.Sıralaman iyi günde 2 yap devam.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarolleri o kadar sık kullanma haftada 2 yeterli bence öyle ilaçları delikten geçircem diye uğraşma emiliyor zaten yeterince sistemik riskin artıyor yapma.Sıralaman iyi günde 2 yap devam.
    Teşekkürler üstad...

Üstad miracle losyonu ve sakaklara azelderm ketoral karışımıni günde 2 sefer yapıyorum ama maalesef invc. Losyonu saçı yagli gibi gösterdiği için günde 1 sadece aksamlari yatmadan önce 8 10 fis şeklinde kullanıyorum. ...Bu miracle losyon öyle birşey ki aşırı yağlı saç derim inanılmaz kuruttu..ve bu yıllardır istediğim şeydi. ..hiç şekil almayan ince telli ve yağlı sacim şekil almaya başladı. ..çok kullanışlı bir losyon...hani allah izin verirse ömür boyu kullanırım ben miracle losyonu...saçlarım öyle inanılmaz yağlı idiki cildimde öyle. ..hani aksama kadar saçimdaki yağları toplayıp süzseniz patates kizartabilirdiniz o derece yani sabahları kullanamadığım inVC. Losyon için başka bişey kullanmama gerek var mı acaba. ..o eksikliği neyle kapatabilirim

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad miracle losyonu ve sakaklara azelderm ketoral karışımıni günde 2 sefer yapıyorum ama maalesef invc. Losyonu saçı yagli gibi gösterdiği için günde 1 sadece aksamlari yatmadan önce 8 10 fis şeklinde kullanıyorum. ...Bu miracle losyon öyle birşey ki aşırı yağlı saç derim inanılmaz kuruttu..ve bu yıllardır istediğim şeydi. ..hiç şekil almayan ince telli ve yağlı sacim şekil almaya başladı. ..çok kullanışlı bir losyon...hani allah izin verirse ömür boyu kullanırım ben miracle losyonu...saçlarım öyle inanılmaz yağlı idiki cildimde öyle. ..hani aksama kadar saçimdaki yağları toplayıp süzseniz patates kizartabilirdiniz o derece yani sabahları kullanamadığım inVC. Losyon için başka bişey kullanmama gerek var mı acaba. ..o eksikliği neyle kapatabilirim
    kullanmanı öneririm ama illaki kullanamayacağım diyorsan ketoral krem kullanabilirsin yada jel avodart kapsülün 1/3 ünü scalpa delerek sıkıp üstüne losyon sürebilirsiniz merak etmeyin emilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

kullanmanı öneririm ama illaki kullanamayacağım diyorsan ketoral krem kullanabilirsin yada jel avodart kapsülün 1/3 ünü scalpa delerek sıkıp üstüne losyon sürebilirsiniz merak etmeyin emilir.
    Bu iyi oldu...teşekkür ler..

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Payitaht ,tedavin nasıl gidiyor acaba? paylaşabilirseniz çok sevinirim. Benim de dökülmeler benzer .
    05/01/2015 itibariyle
    Min-dut (10 tane) (sabah-akşam)
    Miracle losyon (sabah-akşam) (2 kutu aldactone-diane35)
    Haftada iki dermaroller (0,75 mm)
    İlave bir ürünün daha kullanımı
    ------
    04/12/2014 itibariyle
    Min-dut (10 tane) (sabah-akşam)
    Miracle losyon (sabah-akşam) (4 kutu aldactone)
    Haftada iki dermaroller (0,75 mm)
    İlave bir ürünün daha kullanımı
    ------
    07/11/2014 itibariyle
    Min-dut // Miracle (sabah-akşam)
    Haftada bir dermaroller (0,75 mm)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alakasız olacak biliyorum ama saç ön çizgide bozulmaya sebep olan neydi.
    Formda okumuştum ama bulamadım.
    Tepe dökülmesi ve ön çizginin bozulması ( benim saç çizginin arkasında açıklık giderek artıyorda) farklı mekanizma ile oluyordu değil mi?????

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakasız olacak biliyorum ama saç ön çizgide bozulmaya sebep olan neydi.
    Formda okumuştum ama bulamadım.
    Tepe dökülmesi ve ön çizginin bozulması ( benim saç çizginin arkasında açıklık giderek artıyorda) farklı mekanizma ile oluyordu değil mi?????
    Finasteride'ın ön çizgiyi bozduğuna dair söylentiler var ama net bir bulgu görmedim şimdiye kadar.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteride'ın ön çizgiyi bozduğuna dair söylentiler var ama net bir bulgu görmedim şimdiye kadar.
    dutas'da aynı etkiyi yapmasın ? ön taraf için
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutas'da aynı etkiyi yapmasın ? ön taraf için
    Yapsa bende yapardı
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon