Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vucut gelistirme ile ugrasanlar

SaçımınDoktoru Üyesi

Vucut gelistirme ile ugrasanlar

Kreatin supplementinin dht yi artirdigi hakkinda arastirmalar var internette, creatin kullanipta saclarinda bir degisiklik hisseden goren var mi arkadaslar ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    buda araştırma arkadaşlar http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19741313

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen kardeşim kreatin kesinlikle kullanma ayrıca bazı protein tozlarında ve gainer larda da var. kesinlikle uzak dur. önce anlamıyorsun. ama yaklaşık 1 ay sonra saç telleri resmen inceliyor.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kreatin dht yi çok artırıyor kreatinden uzak dur.Protein tozunun bi sakıncası olacağını sanmam ben de body ile uğraşıyorum hem whey hem casein kullanırım almadan önce içeriğinde kreatin olmamasına dikkat ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen kardeşim kreatin kesinlikle kullanma ayrıca bazı protein tozlarında ve gainer larda da var. kesinlikle uzak dur. önce anlamıyorsun. ama yaklaşık 1 ay sonra saç telleri resmen inceliyor.
    1 haftadır kullanmıyorum , önceden günde 8-10gram kullanıyordum , dün göğüs antrenmanı yaptım önceden ısındığım kilolarda bile güç düşüklüğü hissettim , moralim çok bozuldu hocam önceden çerez olarak bastığım kilolarda zorlandım , kreatin gerçekten çok güçlü bir supplementmiş bunu anladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 haftadır kullanmıyorum , önceden günde 8-10gram kullanıyordum , dün göğüs antrenmanı yaptım önceden ısındığım kilolarda bile güç düşüklüğü hissettim , moralim çok bozuldu hocam önceden çerez olarak bastığım kilolarda zorlandım , kreatin gerçekten çok güçlü bir supplementmiş bunu anladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kreatin dht yi çok artırıyor kreatinden uzak dur.Protein tozunun bi sakıncası olacağını sanmam ben de body ile uğraşıyorum hem whey hem casein kullanırım almadan önce içeriğinde kreatin olmamasına dikkat ederim
    haklısınız hocamda kreatinsiz kendimi güçsüz hissediyorum , hissetmekten öte gücüm düşmüş , ama saç mı kreatin mi derseniz tabiki saç öncelikli gelir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısınız hocamda kreatinsiz kendimi güçsüz hissediyorum , hissetmekten öte gücüm düşmüş , ama saç mı kreatin mi derseniz tabiki saç öncelikli gelir

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kreatinde ki gelişim amino asit yada proteinler gibi kalıcı değil onun için kreatinden bir şey beklemeyin. kreatin vücütta su topladığı için vücut şişiyor artan dht den dolayı enerji artıyor. antrenman önce steroid bas oda aynı etkiyi yapıyor sürekli kreatin kullanmayacaksanız etkisi yok yani.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    kreatinde ki gelişim amino asit yada proteinler gibi kalıcı değil onun için kreatinden bir şey beklemeyin. kreatin vücütta su topladığı için vücut şişiyor artan dht den dolayı enerji artıyor. antrenman önce steroid bas oda aynı etkiyi yapıyor sürekli kreatin kullanmayacaksanız etkisi yok yani.
    bende o etkiden dolayı sürekli kullanıyordum hocam , bıraktığım zaman hemen düşüyordum , hiç bırakmamayı düşünüyordum ama dht yi %40 artırıyormuş ya az birşey de değil ki tolare edelim

Sayfa 1/2 12 SonSon