Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçlar Gidiyor

Yeni Üye

Saçlar Gidiyor

Merhaba ben 1 seneye yakındır siteyi takip ediyorum. Bir türlü konu açmak için zaman buladım veya üşengeçliğimde de olabilir. Ben de şaç dökülmesi uzun zamandır devam ediyorum. Yaşım 24. Bunun için bu konuyu açmaya karar verdim. Şuana kadar hiçbir tedavi uygulamadım. Bir ara miracle losyonunu 1 hafta kullandım sonra bıraktım. Benim şaçlarımda yağlanmada mevcut. Ben yağlanan saç daha fazla dökülüyor diye düşünüyorum. Benim Tepe bölgesi yavaş yavaş açılıyor. Şakaklar 2 cm geriye gitti önden tarafdan da gerilime mevcut. Şakak resimleri atamadım. Sizden yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fotodaki saçlar ıslak mı?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24 yaşta hiç tedavi görmemiş saçlar bunlar ise bence bi yere gittikleri yok

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçlarında yağlanma mevcut ise miracleyi neden bıraktın? Yağlanmaya karşı birebir çözüm. Öncelikle dermatoloğa gidip erkek tipi saç dökülmesi olduğunu kesinleştirin ondan sonra kendinizi dinleyerek tedavi uygulayın. Ve bir tedaviye en az 6 ay sadık kalın. Kısa sürede mucize beklemeyin şu konuyu okumanızı tavsiye ederim. http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

Yeni Üye
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotodaki saçlar ıslak mı?
    Evet Islak.

Yeni Üye
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 yaşta hiç tedavi görmemiş saçlar bunlar ise bence bi yere gittikleri yok
    Hiç tedavi uygulamadım. 1 hafta miracle kullandım bıraktım.

Yeni Üye
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarında yağlanma mevcut ise miracleyi neden bıraktın? Yağlanmaya karşı birebir çözüm. Öncelikle dermatoloğa gidip erkek tipi saç dökülmesi olduğunu kesinleştirin ondan sonra kendinizi dinleyerek tedavi uygulayın. Ve bir tedaviye en az 6 ay sadık kalın. Kısa sürede mucize beklemeyin şu konuyu okumanızı tavsiye ederim. http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html
    Üşengeçlik dolayı diyebiliriz. O yüzden bu sefer kullanıma geçeceğim. Dediğiniz gibi en az 6 ay sabırlı kullanmak gerekiyor. Tedavileri aksatmadan. Doktora da gitmek gerekiyor hallederiz.

Yeni Üye
    Görüşlerinizi bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarında hiçbir şey yok kendi kendine triplere girmişsin.Saçı dökülmeyen normal bir insanın saçlarını ıslat oda böyle görünür.Dökülüyorsa yeşilçay iç,kabak çekirdeği ye iyi beslen tamamdır.

Yeni Üye
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarında hiçbir şey yok kendi kendine triplere girmişsin.Saçı dökülmeyen normal bir insanın saçlarını ıslat oda böyle görünür.Dökülüyorsa yeşilçay iç,kabak çekirdeği ye iyi beslen tamamdır.
    Arkadaşım Saçım dökülmese buraya niye konu açayım. Başka işim yok mu benim. Saçlarda birşey yok diyorsun en üsteki yazımı tam okumadın. O zaman şakaklar niye döküldü ? Tepe bölgesinde de dökülme var.

Sayfa 1/3 123 SonSon