Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Revigen For Men Vinifolin B2 Dimer Tonik Nedir? Kullananlar Etkili mi ?

Revigen For Men Vinifolin B2 Dimer Tonik Nedir? Kullananlar Etkili mi ?

Revigenin içeriği oldukça zengin][/B]saç dökülmesi[/B] karşı toniği uzun süredir piyasa da. Saç dökülmesine karşı oldukça etkili olduğu belirtiliyor. İçeriğinde ki Serenoa repens, (yeşil çay) B-Sitosterol, Isırgan otu ekstresi Ginseng, Üzüm çekirdeği , Adaçayı, At kestanesi , Isırgan otu, Zencefil Elastab, Adaçayı ekstresi UV-B Filtresi, At kestanesi ekstresi Lutein, Evening Primrose yağı, Vitamin E, Ginseng ekstresi, Üzüm çekirdeği ekstresi Vitamin A, Vitamin E, Biotin, Niasinamid (vitamin B3), Pantenol (provitamin B5), Çinko Keratinize ipek proteini, Buğday proteini, Fitantriol, Allantoin gibi çoğu bitkisel bileşenler aslında bilinen en güçlü bitkisel etkenler ve içeriği oldukça zengin kılmış. Kullanan arkadaşlarımız yorumlarını yada düşüncelerini buraya aktarabilir mi ? Sizce gerçekten etkili bir ürün mü ? Denenebilir mi ?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_2014-09-12-12-57-47.jpg
Görüntüleme: 607
Büyüklüğü:  196.2 KB (Kilobyte)
ID:	504
    Konu Miracle tarafından (12.09.2014 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ben ürünü kulllandım 2. şişe kadar 1 şişe uzun süre gidiyor 100 ml idi sanırım ancak kullanımı rahat değil yağlı gibi bir yapısı var saça bulaşırsa vay halinize uyarayım tecrübe yorumlarını okudum netten (gercek oldugunu dusunduklerım) yararlı oldugu ıle ılgılıydı . İçeriği ben kullandıgımda boylemıydı bılmıyorum sankı daha vasattı sımdı bır cok etken var gıbı kıvamı degısmıs olabılır . Bende olumlu bır etkı bıraktımı bılmıyorum dokulmemde cok cıddı bır azalma olsaydı fark ederdım heralde Ürünü günde 1 defa kullandım onuda belırteyım . Yaglı form yapısı seboreye ıyı gelmıyor .( ıcerıgı degıstıyse bu sorun cozulmus olabılır cunku cınko koymuslar ıcıne ) Ürünün rengi kullanılan elma ıle aynı oluyor dogal yanı ılk aldıgım kırmızı ıdı 2 aldıgım yesıl hatta sahte sandım urunu ama kokusu kıvamı aynı olunca suphelerım gectı =) soyleyeceklerım bu kadar .

Alıntı t-box Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ürünü kulllandım 2. şişe kadar 1 şişe uzun süre gidiyor 100 ml idi sanırım ancak kullanımı rahat değil yağlı gibi bir yapısı var saça bulaşırsa vay halinize uyarayım tecrübe yorumlarını okudum netten (gercek oldugunu dusunduklerım) yararlı oldugu ıle ılgılıydı . İçeriği ben kullandıgımda boylemıydı bılmıyorum sankı daha vasattı sımdı bır cok etken var gıbı kıvamı degısmıs olabılır . Bende olumlu bır etkı bıraktımı bılmıyorum dokulmemde cok cıddı bır azalma olsaydı fark ederdım heralde Ürünü günde 1 defa kullandım onuda belırteyım . Yaglı form yapısı seboreye ıyı gelmıyor .( ıcerıgı degıstıyse bu sorun cozulmus olabılır cunku cınko koymuslar ıcıne ) Ürünün rengi kullanılan elma ıle aynı oluyor dogal yanı ılk aldıgım kırmızı ıdı 2 aldıgım yesıl hatta sahte sandım urunu ama kokusu kıvamı aynı olunca suphelerım gectı =) soyleyeceklerım bu kadar .
    Ben destek ürün olarak güzel buluyorum açıkcası. Sağlıklı bir saça kavuşulduğunda asıl tedavi doz azaltımı ile bu ürünlerin işini çok iyi yapabileceğini düşünüyorum. Bu ürünlerin şanssızlığı genelde sıfır tüketmiş agresif dökülme kurbanları nın kullanması. Oysa normal ve tedavi gören saçlarda güzel etkiler yaparlar. Tabi ki içeriğşn yazdığı gibi olması kaydıyla.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben destek ürün olarak güzel buluyorum açıkcası. Sağlıklı bir saça kavuşulduğunda asıl tedavi doz azaltımı ile bu ürünlerin işini çok iyi yapabileceğini düşünüyorum. Bu ürünlerin şanssızlığı genelde sıfır tüketmiş agresif dökülme kurbanları nın kullanması. Oysa normal ve tedavi gören saçlarda güzel etkiler yaparlar. Tabi ki içeriğşn yazdığı gibi olması kaydıyla.
    Bundan haklı olabılırsınız ıcerıgınde elmadan elde edılen öz sac tedavısınde etkılı kullanılan maddelerden zaten bende bu sebeble aldım kullandım temelde . Bazınlarına cıdden yararlı olabılecek bır ıcerıgı var . Bu tip ürünlerin tanıtımını yapmak lazım bu sekılde farklı seyler arayan maddı olanagı olup denemek ısteyenlere bılgı olur . =) anımexil bakır peptit vs... gibi seyler .

Alıntı t-box Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan haklı olabılırsınız ıcerıgınde elmadan elde edılen öz sac tedavısınde etkılı kullanılan maddelerden zaten bende bu sebeble aldım kullandım temelde . Bazınlarına cıdden yararlı olabılecek bır ıcerıgı var . Bu tip ürünlerin tanıtımını yapmak lazım bu sekılde farklı seyler arayan maddı olanagı olup denemek ısteyenlere bılgı olur . =) anımexil bakır peptit vs... gibi seyler .
    procyanidinin etkisi kanıtlandı üstelik minoxa %160 a varan fazla etkisi ile. Bunların sahadaki doğruluğunu deneyim ve sabırla öğreneceğiz. Uyarıcı lar bir yere kadar etkili ama bir noktada yetmiyorlar yetemiyorlar bu durumda hücre zarını tamir edecek seçeneklerle ergenlikteki gibi sağlıklı dökülmeyen saçlara ulaşabiliriz. Bu bir seçenek ancak çok güçlü gençlik maddeleri bulmamız lazım ki procyanidin bunlrdan biridir.

Yeni Üye
    Kokusu harika, 100ml fis fis. Cok yagli..losyon bu sac cikarmiyor,besliyor sadece...miracle losyonu kullaniyorum simdi, bir ara minoxil beraber kullandim, saci besliyor, sacı minoxil cıkarıyor... Bence revigen tablet daha etkili.. Tableti kullanın...benim sacim yagsiz,yagli saclilar atar cope bunu... Revigen tablet 10 kat daha etkili, isterseniz kutuları resimlerim. Revigen tablet bence en dogal takviye, doktorumdan biliyorum...o bana hep diyor ki saclarinin dökülmesine alışmalısın. Bu tonigi sen bilirsin demisti,paranida düsün dedi, tableti kesinlikle kullacaksın dedi..revigen kalitedir, ben cok memnunum, onceki kulandıklarım sebamed, dhl, dermologica..revigen ucuz ve ust duzey urunler...sebamed de oyle..bu arada bu onemli tableti yemek ile beraber alacaksınız, ya da bol su iceceksiniz..
    Konu LEWINGS tarafından (10.11.2014 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu arada formulunde su an bunla ryazmıyor zırt pırt formul degıstırıyorlar nedense

SaçımınDoktoru Üyesi
    yerli mali mi?

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elseve yerine bunu kullansak ilaçları bunda çözsek olurmu acaba hem herşeyi bi yerde toplamışş oluruz

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elseve yerine bunu kullansak ilaçları bunda çözsek olurmu acaba hem herşeyi bi yerde toplamışş oluruz
    Yalnız ilaçları alkolde çözmen gerekiyor, içerisinde alkol yok bunun.

Ben bika losyonu bununla hazırlıyordum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler