5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: hc complex yağını kullanan var mı?

Yeni Üye

Exclamation hc complex yağını kullanan var mı?

Hc yi kullananlar varsa lütfen yorum alayım,facebooktaki yorumlarına baktım da gerçekten şuana kadar hakkında en çok olumlu yorum yapılmış ürün diyebilirim.

Geçen hafta spariş verdim ilk kez bu akşam kullanabildim kardeş. Saçları inanılmaz derecede nemlendiriyor ve yumuşatıyor gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Özellikle benim gibi losyonların içeriğindeki alkolden ötürü saçları çalı süpürgesine dönmüş arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum. Tabi bu ilk izlenimlerin ilerleyen dönemde vaat ettikleri gibi uzama ve saç kalitesi üzerine etkileri olursa yazarım.
    Konu saçmasaç tarafından (19.01.2017 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta spariş verdim ilk kez bu akşam kullanabildim kardeş. Saçları inanılmaz derecede nemlendiriyor ve yumuşatıyor gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Özellikle benim gibi losyonların içeriğindeki alkolden ötürü saçları çalı süpürgesine dönmüş arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum. Tabi bu ilk izlenimlerin ilerleyen dönemde vaadettikleri gibi uzama ve saç kalitesi üzerine etkileri olursa yazarım.
    etkisi oldu mu acaba

Düzenli kullanmadım dökülmeye etkisi ne derecede bilmiyorum ama nem ve parlaklık bakımından güzel hafif bir ürün,durulanmasıda kolay.

Alıntı yanal36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etkisi oldu mu acaba
    Saçları nemlendirme konusunda başarılı hocam, bunun dışında bir etki görmedim.
    Saf Spirolacton + Dermapen