Sayfa 8/12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
114 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Aldığım Ürün İndirimde Kaçırmayın !

Moderatör
    Forland29 bilgilendirme için teşekkür ederim elseve'den 8 tane aldım 55 tl ye.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Bu arada söylemeyi unuttum dove bir saç dökülmesi serumu çıkarmış gingseng ve soya var 9 kusur tl ye iniyor carfour da 7 tüp var ben aldım 2 kutu konusunu açacağım ilgilenenlere duyurulur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende internet uzerinden 10 adet siparis verdim elseve 2 tane kalmis garnierin yesil cinkolu tonigindende 3 tane istemstm oda 4 tane varmis dedim hepsini getirin 6 urun aldim ama yarin magazaya gidecem ne bulursam superecem 3 haftada bir losyon sart nasil olsa bazen 15 gunde bttigi oluyor

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim stoklar baya götürcek bizi

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada söylemeyi unuttum dove bir saç dökülmesi serumu çıkarmış gingseng ve soya var 9 kusur tl ye iniyor carfour da 7 tüp var ben aldım 2 kutu konusunu açacağım ilgilenenlere duyurulur.
    Kremlerde almıştın onlar nedir miracle yazarsan sevinirim yarın bi daha uğrayacam ben onlarada bakayım .

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide hocam kireç ne kadar etkileyebilir ki saçı ? sonuçta dökülme olmayan yerlerde kireçli suyla yıkanıyor etkilenmiyorlar
    Hocam sanırım kireçli suya denk gelmemişsiniz. Ben 2 senedir kireçli suya maruz kalıyorum. Duş başlığı haftada 1 tıkanıyor kireç yüzünden. Saçımı kaya gibi yapıyor kireçli sert su. Kireçli suyla normal suyun farkına memleketime gittiğimde çok rahat ayırt ediyorum. Yumuşak suyla alınan duşta saçı çok daha sağlıklı hissediyorsunuz. Sert su saçı sertleştiriyor, kepeklendiriyor ve döküyor.

forumcu arkadaşın yakın zamanda paylaştığı yazıdan bir kısım.

''Tüm bunların yanı sıra saç dökülmesinde kafa şekli teorileri, etkinliği kanıtlanmış kafa derisi masaj teknikleri ya da site de son zamanlarda bahsi geçen kireçli suyun dökülmeyi hızlandırması gibi konular birleşince daha anlamlı sonuçlar çıkıyor ortaya. Açıkçası anlayamadığım kısmı DHT - inflamasyon - kalsiyum birikmesi döngüsü hangi sırayla ve silsileye oluşuyor bilmiyorum ancak damarlarda ve deride oluşan kireçlenmenin ortadan kalkmasıyla folekülün daha rahat beslenebileceği mantıklı geliyor. Farklı bir yaklaşım olarak kafa derisinde biriken kalsiyum ve bağlı düşük kan basıncı DHT birikmesine sebep olup yine folekül içine sızarak kör tıpa gibi çalışıyor olabilir. Hatta minoxidilin çalışma mekanizması da bunu destekler nitelikte. Tansiyon hastalığının önemli sebeplerinden birisi olan damar kireçlenmesi ve minoxidilin tansiyon ilacı olarak başlayan süreci etki mekanizması açısından kireçlenme ihtimalini daha da güçlendiriyor.''
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Ne kadar sürede elinize ulaştı ödeme paypalla mı yaptınız ? üyelik gerektiriyor deneyemedim ben beğendim ürünü almak lazım bence

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar sürede elinize ulaştı ödeme paypalla mı yaptınız ? üyelik gerektiriyor deneyemedim ben beğendim ürünü almak lazım bence
    Henüz bugün sipariş verdim. Genelde 3 haftada elime ulaşmış oluyor aliexpress siparişleri. Aliexpresste direkt kredi kartıyla alışveriş yapılıyor paypal geçerli değil. Evet, üye olmanız gerekiyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

25000 litre yada 6 ay gibi kullan at tipindeki filtre çok uzun kullanım süresine sahiptir. araştırırken buldum 1 kaçtane sipariş etmek lazım o zaman Türkiye de 45 tl satılıyor işin garibi geldiğinde ürünle ilgili yorum yazarsan sevinirim bende 2-3 tane alırım eğer işe yarıyorsa

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25000 litre yada 6 ay gibi kullan at tipindeki filtre çok uzun kullanım süresine sahiptir. araştırırken buldum 1 kaçtane sipariş etmek lazım o zaman Türkiye de 45 tl satılıyor işin garibi geldiğinde ürünle ilgili yorum yazarsan sevinirim bende 2-3 tane alırım eğer işe yarıyorsa
    Dediğiniz gibi 4 dolara kullan at gibi kullanılabilir. Bizdeki %500 kar anlayışına hayranım. Ürün gelince detaylı incelememi yazarım.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok görüyordum bu ürünü ama saplantı işte dove sadece sabun üretir ne anlar saç dökülmesinden diye düşündüğüm için almamıştım,ben genelde migros ve carrefour dan aldığım için ürünlerimi çok karşılaşıyorum bu tür ürünlerle.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 8/12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler