Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
114 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Aldığım Ürün İndirimde Kaçırmayın !

Arkadaşlar bugün carrefour dan aldığım kozmetik ürünlerinde elseve arginin ve garnier losyonda hepsinde %55 indirim var 4 elseve bi garnier losyon aldım stokladım bilginize arkadaşlar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-22-18-15-47.jpg
Görüntüleme: 89
Büyüklüğü:  231.0 KB (Kilobyte)
ID:	1134elseve 7 lira garnier 7.5 liraya dek geliyor haberiniz olsun ayrıca miracle nuetrogena oil free aldım senden foto istmeiştm inşallah doğru kremei almısımdır onuda yarı fiyatına aldım fotosunu paylaşcam birazdan
    Konu forland29 tarafından (22.11.2014 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

Tresanın kayın ağacı losyonuda varmıydı gırland ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

onu bakmadım nette var sanırım hangi ürünler olduğu

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-22-18-15-47.jpg
Görüntüleme: 89
Büyüklüğü:  231.0 KB (Kilobyte)
ID:	1134elseve 7 lira garnier 7.5 liraya dek geliyor haberiniz olsun ayrıca miracle nuetrogena oil free aldım senden foto istmeiştm inşallah doğru kremei almısımdır onuda yarı fiyatına aldım fotosunu paylaşcam birazdan
    Tşk kardeşim süper oldu iki adet garnier ı 15 tl ye getirdik sayende mesajını okumasam hiç haberim olmayacaktı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tresanın kayın ağacı losyonuda varmıydı gırland ?
    Evet var üstad, bir arkadaşıma aldık bir adet tresan kayın ağacı özlü tonik,bir adet elseve arginin,bir adet garnier,bir adet defne sabunu toplam 28 tl tuttu,normal alsaydı 60 tl yi buluyordu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

bende 4 elseve 1 de garnier aldım bide krem stokladım arkadaşa da losyon yapıyorum 1 ini ona vercem garnier alsam mi diye içinmde kaldı gerçi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet var üstad, bir arkadaşıma aldık bir adet tresan kayın ağacı özlü tonik,bir adet elseve arginin,bir adet garnier,bir adet defne sabunu toplam 28 tl tuttu,normal alsaydı 60 tl yi buluyordu.
    Tüh ya kaöırkaçırdık demek geç gördüm tresanın olduğunu yazdığın mesajı bir günlüktü değilmi indirim ?

Edit : 24 üne kadarmış ilana göre bir daha bakınca ilana gördüm gideyim bakalım.
    Konu Miracle tarafından (23.11.2014 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

mesajı görünce bende hemen sitesine girdim 35 tl üstü online sipariş de veriliyor.herşey çok ucuzmuş bende 2 elseve arginin, 2 garnier ( çinkolu yeşil losyon olanı ki bence daha etkili ) ,1 pantene argan yağlı serum aldım fiyatlar gerçekten çok iyi,elseve ve garnier tonikler 6.86 tl ye geliyor.
    miracle losyon( 100ml içine 2 diane 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampül) sabah -akşam
    minox-dutas(10 adet avodart) sabah-akşam
    dermaroller- haftada 2 veya 3
    ketoral şampuan - haftada 2 veya 3
    ketoral krem-azelaik krem- akşamları

Bulundugum ıle teslımat yapmıyorlar lanet olsun

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler