Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: DHT bloke edici yağ karışımı

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DHT bloke edici yağ karışımı

Merhaba dht bloke etmek için kullanılan alternatif tedaviler arasında yağlarda var anti dht yağ karışımı yapmayı planlıyorum
    Kabak çekirdeği yağı
    Emu yağı
    Çörek otu yağı
    Nane yağı
    Okaliptus yağı
    Bu yağların bazılarını kullanarak yabancı sitelerde çok iyi sonuçlar alanlar var.

Saç büyütme Aromaterapi Tarif
    Biberiye 15 damla
    Lavanta 20 damla
    Kekik 3 damla
    Sedir ağacı 5 damla
    Jojoba Yağı 4 çay kaşığı
    Üzüm Çekirdeği Yağı 6 çay kaşığı
    Tüm malzemeleri karıştırın ve hava geçirmez bir kap içine koyun. Kafa derisi masaj her gece bu formülü ile (talimatlar izleyin). Bu saçınızı kuru olduğu zaman saç derinize masaj için en iyisidir. Bir saat veya daha fazla bir havlu veya duş başlığı ile başınızı kapsayabilir. Isı uçucu yağlar daha iyi nüfuz yardımcı olacaktır.

Aşırı gecesi formülü bırakın ve yıkama-off sabah. Her zamanki gibi size saç stili. Daha fazla tasarım seçenekleri gibi saç dökülmesi kapatıcı kullanmayı düşünün HairSoReal .

Ürünün bir çok kullanmak gerekmez. Sadece (parmaklarınız kolayca hareket etmesine izin için tüm saç derinize nemlendirmek için yeterli) bir kaç damla gerekir. Bu toplu yaklaşık bir ay sürecektir. Satın alınan maddeler daha pek çok toplu olanak sağlayacak. Bu çare için ayda maliyeti çok düşüktür.

Derisi Masaj

Günlük saç derisine masaj, kafa derisi canlandırır dolaşım ve saç büyümesini destekler. Aynı zamanda tüm vücut dinlenmek ve zihninizi yatıştırır. En iyi sonuçları bu talimatları izleyin.
    senin kafa derisi masaj başlamadan önce iyi bir antiseptik sabunla ellerinizi yıkayın. Eğer kafa derisi ile birlikte çalışıyor olacak yana eller ve tırnaklar temiz olduğundan emin olmak için önemlidir.
    Sizin çivi yumuşak ve kazara dolanabilir veya saç rip etmeyecek şekilde açılan olduğundan emin olmak için önemlidir. saç gözyaşı verebilecek yüzük veya diğer takılarınızı çıkarın.
    Herhangi bir kesik, sıyrık veya lezyonlar için kafa derisi inceleyin. Bu varsa formülü ya da masaj uygulamayın.
    Sizin saç ve saç derisi tamamen kuru olmalıdır.
    giyim boyama herhangi yağları önlemek için boyun asmak.
    aşağıdaki formüle ait bir birkaç damla uygulanır. Her zaman parmaklarınızın ped kullanılır.
    movementes ritmik ve sürekli olmalıdır.
    Başın ön, yan ve arka arterler boyunca alın çizgisi başlayın parmak uçlarınızla küçük daireler çizerek.
    bir daire çizerek sanki başının üstüne doğru inin.
    En az 30 dakika (isteğe bağlı) bir havlu veya duş başlığı ile başınızı örtün.
    Konu joker tarafından (03.11.2016 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.

Kardeşim çam terebentin ve sarmısak yağını da ekleyebilirsin. Ancak bu yağları direk kullanma derim ben. Önce iyi bir zeytin yağıyla saça masaj yap, sonra üstüne bu yağları damlat; çünkü seyreltme işlemini yapmadan bu tür yağları kullanmak sakıncalı. Kolay gelsin.
    Minox(sabah-akşam)
    Loreal Serioxyl -Gün aşırı

Bitkisel yağ karışımları (haftada 2/3 kez)
    Dermarol kullanımı (her gün)

B12+ Xpecia + Biotin (günde birer tablet)

şampuan: Fiyto sarmısak özlü, ve 3d men, dönüşümlü.

Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çam terebentin ve sarmısak yağını da ekleyebilirsin. Ancak bu yağları direk kullanma derim ben. Önce iyi bir zeytin yağıyla saça masaj yap, sonra üstüne bu yağları damlat; çünkü seyreltme işlemini yapmadan bu tür yağları kullanmak sakıncalı. Kolay gelsin.
    Bu yağları karıştırıp bir fısfıs yardımıyla kullanmak istiyorum seyreltebilirim ama ne oranda koymalıyım sence

Bozulma riskine hiç girme, bence karıştırma. Ayrı ayrı kullan. Çok zahmetli değil kardeşim. Her birinden 5 damla kafi gelir. Saç yoğunluğuna göre artırıp azaltabilirsin.
    Minox(sabah-akşam)
    Loreal Serioxyl -Gün aşırı

Bitkisel yağ karışımları (haftada 2/3 kez)
    Dermarol kullanımı (her gün)

B12+ Xpecia + Biotin (günde birer tablet)

şampuan: Fiyto sarmısak özlü, ve 3d men, dönüşümlü.

Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bozulma riskine hiç girme, bence karıştırma. Ayrı ayrı kullan. Çok zahmetli değil kardeşim. Her birinden 5 damla kafi gelir. Saç yoğunluğuna göre artırıp azaltabilirsin.
    O zaman sadece zeytinyağıyla tek tek kullansam nasıl olur bide bemiks evigen bephanten bozar mı sence

https://youtu.be/IBRpFLECKfA
    Bu videoda bitkileri ayçiçek yağına koyup anti dht yağ yapıyor sizce nasıl olur ama ingilizce çeviremedim

Yeni Üye
    Bu konuda halihazırda içeriğini beğendiğim çok açıklayıcı bir video var. https://www.youtube.com/watch?v=1v2PRuxoMp8

Videodaki adamın hazırladığı karışıma çok az nane yağı ilave ederek hazırlamayı düşünüyorum.Ne var ki adamın kullanmış olduğu yağ markaları çok kaliteli.Dünden beri araştırıyorum da Türkiye'de neredeyse hiç kaliteli bitkisel yağ imalatı yapan firma yok.İşin kötüsü kaliteli markalarınTtürkiye'ye bitkisel yağ ithalatı da yapılmıyor.Yerli markalarının websiteleri bile çalışmıyor.İçeriğine nasıl güven duyulabilir ki!
    Konu nobrand tarafından (07.09.2016 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

Alıntı nobrand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda halihazırda içeriğini beğendiğim çok açıklayıcı bir video var. https://www.youtube.com/watch?v=1v2PRuxoMp8
    Videodaki adamın hazırladığı karışıma çok az nane yağı ilave ederek hazırlamayı düşünüyorum.Ne var ki adamın kullanmış olduğu yağ markaları çok kaliteli.Dünden beri araştırıyorum da Türkiye'de neredeyse hiç kaliteli bitkisel yağ imalatı yapan hiç bir firma yok.İşin kötüsü bu yağlarda ithalat da yapılmıyor.Türk markalarının websiteleri bile çalışmıyor.İçeriğine nasıl güven duyulabilir ki!
    Gerçekten çok güzel olur bu yapılsa güzel markaların yağları var ama bunların hepsi pahalı olur bence yapılmalı bu yaparsan nasıl yaptığını ve sonuçlarını yazarmısın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nobrand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Videodaki adamın hazırladığı karışıma çok az nane yağı ilave ederek hazırlamayı düşünüyorum.Ne var ki adamın kullanmış olduğu yağ markaları çok kaliteli.Dünden beri araştırıyorum da Türkiye'de neredeyse hiç kaliteli bitkisel yağ imalatı yapan firma yok.İşin kötüsü kaliteli markalarınTtürkiye'ye bitkisel yağ ithalatı da yapılmıyor.Yerli markalarının websiteleri bile çalışmıyor.İçeriğine nasıl güven duyulabilir ki!
    Ben bu yaglari kovalayacam ulkeye de sokarim bir sekilde.Bayagi kafama yatti sonuclar tatmin edici ve inandirici

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yaglari kovalayacam ulkeye de sokarim bir sekilde.Bayagi kafama yatti sonuclar tatmin edici ve inandirici
    Yurtdışından getirtilse orjinali çok etkili olur
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 1/2 12 SonSon