Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sizce küçükte olsa bir umut varmı ?

Post Sizce küçükte olsa bir umut varmı ?

Herkese merhaba arkadaşlar. Henüz 25 yaşındayım ve ne yazıkki genetik bir saç dökülmesi problemim var. Saçlarım uzun süredir dökülmüyor. kısa tutuyorum dökülsede anlamıyorum açıkçası daha önce herhangi bir ilaç kullanmadım. Bir çoğunuzun konusunu okudum. Gözlemlediğim kadarıyla yaptığınız formülleri ömür boyu kullanma gibi birşey söz konusu bırakınca tekrar başa sarma gibi bir surum var. Ne önerebilirsiniz ? Ne yapabilirim ?Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpeg
Görüntüleme: 154
Büyüklüğü:  396.0 KB (Kilobyte)
ID:	3718Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpeg
Görüntüleme: 161
Büyüklüğü:  513.1 KB (Kilobyte)
ID:	3719

Kısa olunca dökülme durmuyor sadece göze batmamaya başlıyor uzatsan farkına varırsın görsel aldanmaca bir nevi.
    Genel bir seyrelme var ama o kadar da vahim görmedim ben durumu topikal losyonlarla kurtarabilirsin.
    Tabii ki de kalıcı olabilmesi için sürekli devam etmesi gerekiyor tedavinin. saç dökülmesini bi hastalık gibi düşünürsek mesela alerji gibi nasıl alerjiyi önlemeye yönelik ilaç kullanıyorsak dökülmeyi önleyeme yönelik ilaç da kullanmamız lazım bu süreç uzun ve sabır gerektiren ve en önemlisi disiplin gerektiren bir süreç ömür boyu saçlar korunmak isteniyorsa evet ömür boyu da sürecek bir şey ama ben saçsız kalmaktansa her gün saçıma 2 dakikamı ayırıp losyon sürmeyi tercih ederim herkesin tercihi kendine.

SaçımınDoktoru Üyesi
    uzunken öndekisaçlar uzuyormu. yaşın 25 olduğu için ben minox finas nizoral denemeni öneririm. En garanti ve en çok karşılaştığım tedavi şekli bu. http://www.belgraviacentre.com/success-stories/#2555 şu sitedeki arkadaşlar genelde minox+finas kullanıyolar. çok az gelişme gösterende var saçlarını uçuranda. tabi bazı resimler yanıltıcı oluyor tarama ve uzun olduğu için.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin saç durumunda çok daha kötü kafalardan saç fışkırdı bu forumda uygun tedaviyi bulursan çok güzel sonuçlar elde edersin
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Yorumun için teşekkürler. 3 senedir bu uzunlukta saçlarım uzayınca hoş durmuyor. Bende kısaltıyorum sürekli öndeki saçlarım pek uzamıyor gibi yada ön bölge seyrek olduğu için öyle geliyorda olabilir. Minox dinas kullanmayı düşündüm ama döngülerden ve yan etkilerden çekiniyorum açıkçası.

Verdiğin linkteki insanların hangi yöntemleri kullandığını nerden öğrenebilirim. Benim tipimde bir kaç kişi var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    http://www.belgraviacentre.com/hair-loss-treatment-men/ şunun alt tarafında yazıyor. minox finas kullanıyolar genelde. ama kendi minoxları biraz değişikmiş içine bazen azeleik asit falan atıyolarmış yani forumdada minoxin içine birşeyler atıp mix edenler var.

Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.belgraviacentre.com/hair-loss-treatment-men/ şunun alt tarafında yazıyor. minox finas kullanıyolar genelde. ama kendi minoxları biraz değişikmiş içine bazen azeleik asit falan atıyolarmış yani forumdada minoxin içine birşeyler atıp mix edenler var.
    Bu sitedeki sonuçlara göre ilerleme kat etmeyen yok,yeri Londra'da gidip denemekte mümkün değil."buhar, kafa derisi tedavisi, kızıl ötesi ışık terapisi, lazer ve masaj" böyle yan tedavilerde yapıyorlarmış.Bu sonucu elde etsek bile nasıl bu şekilde koruruz ve resimlere göre sadece saç değil kalitede de bariz artış var.Gerçek mi dedirtiyor insana

Banned
    Güzel tedavilerle kurtarılabilir saçlar sizi 5 10 sene de idare eder..o zamana kadar da tedaviler gelmiş olur inşallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    minox finas kullandırıyolar genelde. o kafa derisi tedavisi dediği şey prp. lazerli tarak ve bildiğin normal masaj. onlar destek tedavi olur anca ana tedavi değil. finas minoxta ilerleme kadetmeyen genelde olmuyor fakat çok ilerleme kat etemyne oluyor. yani olanı koruyup çok düşük sayıda artış sağlayan. hiç ilerleme sağlamyanları veya yan etki görüp bırakanları koymaz kimse. sonuçta bu bir şirket.

Sayfa 1/2 12 SonSon