8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: protez yaptıracaklar benden uyarı

Yeni Üye

Thumbs up protez yaptıracaklar benden uyarı

ben saçım çok seyreldiği için protez yaptırmaya karar vermiştim ve bugün gittim firmaya bana verdikleri saçın rengi ve saç bildiğiniz peruk belli oluyor ve beni çok kötü göstermişti benden söylemesi kesinlikle protez yaptırmayın ne ekimciyim ne reklamcı ne de bir firmayı kötüleyen biri ama gerçekler ne yazıkki bu ben hairlifeda yaptıedım firmaın adını vermemin nedeni ben burda yaptırdım benimle birebir görüşmek isteyen varsa telide veririm yani ilaç kullanıcam bende burdakilere devam edicem

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Protez bariz kötü bir uygulama. Kullanılabilirliği oldukça düşük; sürekli bakım yaptırmak gerekiyor, hiç doğal durmuyor. Kaşıntıydı bilmemneydi... Yaptıran yakınımız vardı geri çıkarttı. Bence de uzak durulması gereken bir şey. Ekrana falan çıkmıyorsanız, ünlü değilseniz, oyuncu değilseniz, haber sunucusu değilseniz hiç uğraşılmaz.

Yeni Üye
    aynen öyle birader mustafa ceceli murat boz filan yaptırdı ii görünüodu kesinlikle dolandırıcı bunlar bu türkiyede adam akıllı ne ekimci ne protez saç sistemi uygulayan var hep çinden gelme hepsi üçkağıtçı dolandırıcı bunların yazıklar olsun insanların hassas bölgelerinden vuruyorlar umut tacirleri yazık bu türkiyeye gerçekten tek çare ilaçlar ve yeni araştırmalar yapcak bişey yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Böyle uygulamalarda var arkadaşlar. 495 İngiliz Sterlini.

https://www.youtube.com/watch?v=spFgFeOnu5A

Tabi insanın kendi saçı bir başka ama 3-4 sene içinde kalıcı bir çözüm çıkmazsa ben NW7 olacağım 22 yaşındayım daha. Şuan bile NW4 umarım herkes saçlarını korumayı başarır benim gibi seyrek saçlılarda açıkları kapatabilir.

Yeni Üye
    kesinlikle belli olmuyor ve gerçek ama bu engeltere de burda böle birşey yaptırman imkansız burdakiler anca para derdindeler hiç insanlar umurlarında değil yaptıracaksanda yurtdışında yaptır

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ben şu kadarını söyleyeyim yakınım dediğim kişi ekrana çıkan tanınmış biri. Protezi 10 sene önce yaptırmıştı. Kalitesiz bir şey de yaptıracağını sanmıyorum ama demek ki bizde bu işler olmayabiliyor. Videodaki çok başarılı görünüyor.

Yeni Üye
    yani ne diyebilirmki kesinlikle katılıyorum beni bugün çevirdikleri hali görsen pskolojimi bozdular bide utanmadan olmayan bir şeyi olmuş gibi gösteriyorlar ekip amatör ukalalar bu kadarmı olur dedim kendi kendime annemi götürmüştüm oda gördü şok oldu bu halin ne ne dedi yazık kadına bağırdılar orda ama ben gerekli işlemleri yapıcam bu gibi umut tacirleri görücek

Benim kuzenim yaptırdı 2 senedir kullanıyor ve ben anlamamıştım protez olduğunu kendisi söyledi.Bakımını yaptığını ve hiç bir sorunu olmadığını söyledi.Firmadan firmaya değişiyordur bence.