Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: 11 yillik hikayem (bayan)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben ilk kullandığında 200 ml şişeye 1er kutu koymuştum,garnier sivilce karsitiydi losyon o daha dolgun gösteriyordu daha geç kuruyordu, ama şimdi elseve 2 er kutu diane,aldoctone,dekort atıyorum androcur atmiyorum,

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu saç dökülmesi öyle androcur aldactone ile olacak iş değil.bunlar saç çıkartıyor diğer tarafdan vucudun dengesini bozuyor bize yan etksi olmayan doğal bir yöntem lazım.Çünkü bu işte süreklilik şart hocam.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam derken Miracle'a dediniz heralde eğer olmayacağını düşünüyorsanız lütfen zahmet edin araştırın bulun o zaman

çiçek hanım peki minoxa başladığınızda saçınız ne durumdaydı ne hale geldi? Benim saçımı topladığımda resmen üçte biri gitmiş görünüyor. Saçım inceldiği için mi bu kadar fark ediyor anlamadım

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki sizde benim gibi elseve'e geçince birden saçı gür ve kalın gösterme etkisinin bittiğini gözlemlediniz mi yoksa garnier ile benzer seviyede mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yoo yine gur gösteriyor, sizin için sorunsa değiştirin garniere dönün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok kötüydü, erkek üyeler var burda ilk defa kullanan, onların resimlerine bakin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Erkek tipi dokulmesi olan bayanlar sabah kahvaltida taze nane tuketin ana tedavinize destek olacaktir

Sayfa 2/2 İlkİlk 12