Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç derisinde kaşıntı ve akabinde dökülmesi

Saç derisinde kaşıntı ve akabinde dökülmesi

Arkadaşlar saç derim kaşınıyor ve kaşırken saçlar dökülüyor sizce neden olur saç derisinde kaşıntı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç derin cokmu yağlı.ketoral şampuan kullan. Diğer sebebi de inflamasyondan da olabilir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    verteks bölgesinde yanma kaşınma ve dökülmeler başladı arkadaşlar.Banyo yapıorum ru yu sürüyorum 3 saat sonra başlıyo yanma, iğnelenme... ru 58841, biotin kullanıyor düzenli yeşil çay içiyorum. daha önce böyle bir durum olmamıştı. sizce sebebi nedir ve çaresi varmıdır ? lütfen acilen cevap arkadaşlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Stres sikintidan da olur psikosomatik yani bi psikiyatriste gidin son donemde stres li mi hayat gecirdiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verteks bölgesinde yanma kaşınma ve dökülmeler başladı arkadaşlar.Banyo yapıorum ru yu sürüyorum 3 saat sonra başlıyo yanma, iğnelenme... ru 58841, biotin kullanıyor düzenli yeşil çay içiyorum. daha önce böyle bir durum olmamıştı. sizce sebebi nedir ve çaresi varmıdır ? lütfen acilen cevap arkadaşlar
    çok büyük ihtimal testonuz yükselmiş.
    Tedavim;

Yeni Üye
    Bende son 2 senedir böyle oluyor ve saçlarım dökülüyor testesteron ile ilgili bir durummudur ki?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stres sikintidan da olur psikosomatik yani bi psikiyatriste gidin son donemde stres li mi hayat gecirdiniz.
    işte bu çok yerinde bir yorum oldu hocam. inanılmaz kötü zamanla geçiriyorum psikolojik olarak bunu nasıl düzeltebilirim onu da bilmiyorum ama kaynağı saç dökülmesinden dolayı başıma gelen olumsuz işler proscarın cinsel problemleri (bıraktığımdan 6 ay geçmesine rağmen ), ru dan bile cinsel yan etki gördüğümü düşünmem, 1 buçuk yıldır çabalarımın son 10 günde heba olma yoluna gitmesi... yani moralman ben 365 günün 300 gününü sıkıntılı geçirecek durumdayım, elimde değil... bu gün proscar illetinden bi parça yuttum şuan yok yanma üzüldüğüm şu ki sanırım sorun '' dht ''. sanırım proscarsız, dianesiz,aldactone ve dut. suz bir tedavi şansım yok, sanırım çok güvendiğim ru da beni terk ediyor ne diyelim Allah tan hayırlısı....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok büyük ihtimal testonuz yükselmiş.
    4-5 gün önce kan değerlerime baktırdım. testo 3 alt sınırının biraz üstünde çıktı 3.38 miş, testodan olma ihtimali çok düşük,zaten libidom ve sertleşme oranım vasat . Sadece b12 300 civarı çıktı sanırım onunda 500 den aşağısına iyi bakmıyor doktorlar ki bana b 12 iğnesi verdi bir ay kullan gel dedi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam antidepresan a basla bnce belki ondansa bu sorunlarin biter bnde oyleydim suan rahatim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam antidepresan a basla bnce belki ondansa bu sorunlarin biter bnde oyleydim suan rahatim
    bu tarz bi ilaç için psikologla kişi arasında nasıl bir konuşma geçiyor kardeşim? valla öyle rahatlatıyorsa çok sevinirim

Sayfa 1/2 12 SonSon