Sayfa 1/5 123 ... SonSon
50 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Replicel Hakkındaki Gelişmeler

Replicel Hakkındaki Gelişmeler

Evet dostlarım Replicel adlı firmanın neler yaptığını bildiğinizi düşünüyorum yine de özet geçecek olursak erkek tipi saç dökülmesine çare arayan bir firma, yeni saç oluşumu üzerinde çalışıyorlar ve bence mutlu sona en yakın bu firma. Geçen yıllarda faz 1'i tamamlamışlardı, geçtiğimiz haziran ayında ise bir röportaj vermiş Replicel'in CEO'su David Hall

1.20 ve 2.40'da bahsediyor biraz, anladığım kadarıyla RCH-01 dediğimiz saç çıkarmaya yönelik tedavilerinin faz 2 sonuçlarını 2016'nın 2. yarısında paylaşacaklar ve öyle tahmin ediyorum ki 2017'de marketlerde ürünü bulabileceğiz, şimdiden lisans için Sheseido adlı kozmetik firmasıyla anlaşmışlar.

İnşallah bu yalan olmaz 2017'ye kadar saçlarımızı korursak adam akıllı bir tedavi herkesi mutlu edecektir

Buarada tendon yaralanmaları için yaptıkları tedavi için 3000$ ile 5000$ arası fiyat biçmişti bu CEO umarım saç için de böyle rakamlar telafuz edilir ki bize 2000 saç teli bile kazandırsa saç ekimcilerden ucuza gelecektir iyi günler

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam iyi, güzel 2016'da faz 2'yi bitirecekler de bunun FDA onayı var.Ayrıca hiçbir sorun çıkmazsa o tarihlerde çıkacak, bir ilacın işe yarayıp yaramadığı faz 2'de ortaya çıkar.

Ha inşallah her şey umduğumuz gider de kurtuluruz şu meretten.

Ama çokta ümit bağlamamak lazım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Fazla pahalı olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    tek kullanımlık mı yoksa minox gibi bişiy mi acaba

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam iyi, güzel 2016'da faz 2'yi bitirecekler de bunun FDA onayı var.Ayrıca hiçbir sorun çıkmazsa o tarihlerde çıkacak, bir ilacın işe yarayıp yaramadığı faz 2'de ortaya çıkar.

Ha inşallah her şey umduğumuz gider de kurtuluruz şu meretten.

Ama çokta ümit bağlamamak lazım.
    Dostum fda onayı almamak için Japon firması Sheseido ile anlaştılar, ürün asyada çıkacak ilk diye biliyorum
    edit: Kore de olabilir

İşin sonunda aminexil gibi ortalama bir etken çıkmaz inşallah. Paylaşım için teşekkürler.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KillThat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum fda onayı almamak için Japon firması Sheseido ile anlaştılar, ürün asyada çıkacak ilk diye biliyorum
    edit: Kore de olabilir
    Dediğin gibi olur inşallah.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    2016 çok uzak geliyor arkadaşkullanılan yöntem ne acaba

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her ne kadar Bilim`in gelisimine güvensem de ayni oranda ahlaksizligindan ve dürüst olmayisindan nefret ediyorum. hem bu firmanin hem de histogen`in (ki zaten patladi) basari elde edecegini düsünmüyorum. 2011/12 `de ayni seylerden bahsediyordu bu firma, hedefleri de 2015 te piyasada olmakti yanilmiyorsam, simdi de 2017 olmus. yani sizin anlayacaginiz bu gelisimin tamamlanma süreci uzadikca uzayacak, sonucu da sifir olarak aciklayacaklar muhtemelen, kimse beklemesin.

Sac dökülmesine ya da yeni sac olusumu tedavisine cözüm bulunali belki yillar oldu ama öyle bir kozmetik sektörü var ki, sicilya mafyasi tövbe ister. Evet Bilim gelisiyor ama size sundugu ürünler sizi optimal sekilde sögüslemek üzerine kurulu. Her hangi bir Tip sirketi kalp vb. gibi organlari yapar, sonra onu uygulama konusunda öyle bir politika uygular ki, 10000 kisinin faydalanmasini saglayip 10 m. $ kazanmak ve maliyet yükü olusturmak yerine, bir kisiye uygular 10 m. $ kazanir.

umarim anlatabilmisimdir.

Geçenlerde bi haber okudum adamlar diş çıkarmayı başarmış kimse bana daha saç çıkaramadılar demesin

Sayfa 1/5 123 ... SonSon