Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Replicel Hakkındaki Gelişmeler

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    2018 de japonyada avrupa daha sonra ama ozamana replıcell den daha kuvvetlılr gelecek msela treacell

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadas inanamiyorum , uzaya giden bu insanoglu ne hastalik lara care bulmus neler uretmis Hersey ortaya gelinen nokta gercekten saç sorunun cozememelerine inanamiyorum tip acisindan Hadi ilgi cekici degil onemsemiyorlar diyelim 45 yillik endocrinoloji uzmani unlu bir prof genetiktir 100 uzerinden cinko 76 biotin Hersey iyiyken cinkon dusuk ondan diyorsa bu probleme ozellikle turkiyede tip alanindan care gelmiyecek bu kesin yok sunnet etinden sey uretmisler de . Bu isi anca para cozecek , saglam bu iste uzman dr lari da para bir araya getirecek. Ancak nw 7 deki bir adamin sorunu cozulse saç ekimi VE protez saç gibi yillardir suregelen milyardolarlik sektor cokecek . Arti serum minox vs gibi urunleri ureten firmalar cabasi . Buyuk ihtimal batacak sektorlerde bu pastayi kaptirmak istemeyen kartellerin uzantisi vardir. 2. Si bunlar bunlar in sorunu kokten cozecek urunude isteyecegini sanmam cunku nw 7 deki adama saclarini kavusturmanin ben minimum 30 000 $ diyorum . Daha da faZla olacagina eminim. Bu yuzden bu is zor . Ama bu isi para cozecek ne zaman bu pastacilar kendi cikarlari dogrultusubda bulur boyle bi bulusu VE saglam bi butce ayirirlar o zaman olur . Dunyanin Ilk 100 zengini icinde bile saci olmayip su isi dusenen hic yok mu arkadas millet yemiyor icmiyor saç ektiriyor minox yag aliyor. Google bulanlar gibi 30 milyar dolarim olsun , 1 milyarini argeye basardim. Enteresan. replicell suan nw 5,6,7 ye tam care bulmamis olabilir Ancak replicell sonuc alamasa bile Adamlardaki profosyonellige bakmak lazim. Anlatim videolar ayrilan butce. Urunun zaman almasi Adam cat buldun diye osman pazarlamadaki gibi kapidan urun satmiyor. Biz bunlardan 50 sene geriyiz. Bizimkiler de gazetede sunnet derisi den sorunu cozduk ilani bioxin 2 . Replicell sitesi gibi bi site leri de yok sanirim . Tipi kazaninca dunyanin en zekisi sanarlar ancak bu bulusu yapanlarin bi denekleri, sureci , butceyi resimler seklinde anlatan bilimsel replicellinki gibi bi site yapacak zeka da yok sanirim.bu zeki abiler I belki 2016 da yapilan all sac sac konferansinda urunlerini tanitirken gote bilir miyiz acaba . Umarim Sadece turkiye deki saç sorununa Cozum bulmamislardir.

Minox, finasteride gibi ürünlerin patent kullanım süresi çoktan doldu. Artık önüne gelen firma farklı müstahzar adlarıyla aynı etken maddeyi piyasaya sürebiliyor. Dolayısıyla Merck ve Pfizer gibi firmaların yeni bir tedavinin önünü tıkamalarını gerektirecek bir nedenleri yok. Ayrıca saç dökülmesi yaşayıp düzgün bir tedavi yöntemi olmadığından piyasanın dışında kalan çok büyük bir kesim var dünyada. Eğer gerçekten işe yarar bir tedavi bulunursa potansiyel kazanç şuankinden çok çok daha yüksek. Artık dünya genelinde bildiğimiz bilmediğimiz pek çok firma mevcut seçeneklerden çok daha etkili bir tedavi bulmanın peşinde yarışıyor. Bu engellenebilecek bir şey değil. Neredeyse her hafta saç folikülünün işleyişiyle ilgili yeni bir bilimsel makale yayınlanıyor. Böylece saç dökülmesinin fizyolojisiyle ilgili bildiklerimiz artıyor. Bunlar da kesin bir tedaviye bizi daha da yaklaştırıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    replicelle ilgli yeni haber sanırım 2018 de bu iş bitecek inşallah link aşağıda
    http://ajw.asahi.com/article/business/AJ201603070005

Banned
    bu sefer de 2018 e mi ertelemişler

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sefer de 2018 e mi ertelemişler
    replicel daha erken bir tarih mi vermisti hocam.

Yanlış hatırlamıyorsam Shiseido geliştirdikleri yöntemin piyasa çıkması için 2018 tarihini vermişti. Bu haberde de test aşamasına bu yıl içinde geçilip, 2018'de hizmete sunulacağı söylenmiş. Yani ortada şuan için herhangi bir erteleme yok.

Benim dikkatimi çeken nokta tedavi için belirlenen fiyatın 900 dolar olması. Kabaca 2.500 tl ediyor. Müthiş uygun bir fiyat. Umarım test süreci sorunsuz geçer ve 2018'de onlar zengin olur biz de feraha kavuşuruz.

Banned
    Evet sanırım ben yanlış hatırladım.. Dediğiniz gibi onlar zengin olsunlar biz de hayalimizi elde edelim. Sonra zengin olma yollarını düşünürüz :P

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edheldur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam Shiseido geliştirdikleri yöntemin piyasa çıkması için 2018 tarihini vermişti. Bu haberde de test aşamasına bu yıl içinde geçilip, 2018'de hizmete sunulacağı söylenmiş. Yani ortada şuan için herhangi bir erteleme yok.

Benim dikkatimi çeken nokta tedavi için belirlenen fiyatın 900 dolar olması. Kabaca 2.500 tl ediyor. Müthiş uygun bir fiyat. Umarım test süreci sorunsuz geçer ve 2018'de onlar zengin olur biz de feraha kavuşuruz.
    bence bu tedavi kür kür olacak. yani bu 800 dolar tedavinin tumu icin degil tek seans icindir. 10 seans olsa 8000 dolar eder. saclarimi tamemen kazanacaksam 16bin dolar bile vermeye hazirim ben.

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç işinde eminim bir fırıldak dönüyor milleti geçiçi kozmetiklere yönlendiriyorlar.adam akıllı bakılsa saç işi çözülür.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345