Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 17'den beri dökülme,saç kalmadı (fotoğraflı)

Yeni Üye

17'den beri dökülme,saç kalmadı (fotoğraflı)

Merhabalar,ben 18 yaşındayım ve 16 yaşımın sonundan beri saçım deli gibi dökülüyo,vitamin değerlerim normal çıktı,yıllardır yaşıtlarım gibi saçımla rahatça oynayamıyorum,minoxidil ve bitkisel hap önerildi doktorum tarafından,bir de siz yardım edin siz daha değerlisiniz gözümde lütfen
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpeg‎   image.jpeg‎  

Yeni Üye
    Yok mu yardım edicek abilerim ya

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda birçok tedavi mevcut miracle losyon ile başlamanı tavsiye ederim + Min-dut en etkili iki tedavi bende senin yaşlarında iken bu iki tedavi ile maximum verim almıştım.
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon + min-dut tavsiye ederim senin yaşlarında iken kullandığım bir tedavi ve max verim almıştım.
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Özellikle genç arkadaşlara sesleniyorum bir telaşla fotoğraf yükleyip yardım istiyorsunuz. Kimi arkadaşların fotoğraflardan belli bir seyrelme olduğu anlaşılıyor. Ancak uzaktan teşhis tedavi mümkün değil. Forumda güzel tedaviler var, iyi sonuç alanlar var. Üyelerin birçoğunun kullandığı tedavilerde ortak noktalar var. Buradan bir şey söylemek de güç çünkü birinin kullan dediği üründen başkası çekiniyor. Ancak herkesin birleştiği fikir öncelikle Miracle Losyon kullanmanız yönünde olacaktır diye düşünüyorum. Biraz forumu okusanız işin içinden çıkarsınız zaten. Bir şeyleri deneyip zaman içinde kendinize iyi geleni yine kendiniz bulabilirsiniz. Siz önce başlayın tedaviye sonra öncesi sonrası fotoğraflarınızı paylaşın.

Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon + min-dut tavsiye ederim senin yaşlarında iken kullandığım bir tedavi ve max verim almıştım.
    Şu an yaşınız kaç ve saçınızın durumu nasıl?Yan etki olarak bir şeyle karşılaştınız mı?

Yeni Üye
    Min-dut tam olarak noluyo hocam birde miracle ile min-dutu aynı anda mı kullanıcam biraz bilgiledirirseniz

minoxil ve dutasteride bulaşma bence bende 18 yaşındayım kesinlikle bulaşma çünkü henüz vücutsal gelişimi tamamlamadık. Miracle losyon kullanabilirsin eğer etkisi yetersiz gelirse içinede miracle losyona androcur ekleyip kulllanırsın oral olarakda b12 ve biotin kullan. ayrıca ısırgan otu, yakı otu ve lavantayı karıştırıp ile banyo yaptığın zaman saçlarını yıkayabilirsin 1-2 saat kalsın kafanda. şunuda kesinlikle unutma oral dht engelleyici içilmez bu yaşta 20-21 yaşından sonra kullanabilirsin

Yeni Üye
    Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil ve dutasteride bulaşma bence bende 18 yaşındayım kesinlikle bulaşma çünkü henüz vücutsal gelişimi tamamlamadık. Miracle losyon kullanabilirsin eğer etkisi yetersiz gelirse içinede miracle losyona androcur ekleyip kulllanırsın oral olarakda b12 ve biotin kullan. ayrıca ısırgan otu, yakı otu ve lavantayı karıştırıp ile banyo yaptığın zaman saçlarını yıkayabilirsin 1-2 saat kalsın kafanda. şunuda kesinlikle unutma oral dht engelleyici içilmez bu yaşta 20-21 yaşından sonra kullanabilirsin
    Min dut bende istemiyorum şok dökülme yaratabiliyormuş miracle daha güvenilir geldi ama miracle saç çıkarır mı hocam

Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxiliin içine dutasterid ekleyip min-dut losyona bulaşmasın ama miracle losyona androcur ekleyip bulaşsın??????
    androcur dutasteridden 30 kat daha güçlü bir antiandrojendir ve dht bloke edicidir yarım yamalak bilgiyle kafanızda net olmayan bir konuda kulaktan dolma okuduklarınızla millete tavsiye vermeyin şurada kardeşim.
    sizin yaşlarınızda bu etmenleri topikal olarak kullanmak da sakıncalı sonuçta o da kana deri üzerinden emilip karışıyor oral yoldan olduğu kadar olmasa sizin bu yaşlarda yapmanız gereken alternatif ilaçsız tedavilere yönelmek yaşınız gelene kadar.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon