Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Bölgesel uygulanan dutasterid yan etkisi var mıdır??

Yeni Üye
    Yalnız bildiğim kadarıyla lokal dahi uygulasan az da olsa deri altına nüfuz edip kana karışabiliyor.Ayrıca libido kaybı testosteronun baskılanmasından kaynaklanıyor ve azımsanacak bir yanetki değil ve uzun kullanımlarda kalıcı hasar bıraktığını duyuyorum.erkeklik ve kellik arasında bir seçim yapılcaksa kelliği erkekliğe değişmek kesinlikle mantıklı değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kaczal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız bildiğim kadarıyla lokal dahi uygulasan az da olsa deri altına nüfuz edip kana karışabiliyor.Ayrıca libido kaybı testosteronun baskılanmasından kaynaklanıyor ve azımsanacak bir yanetki değil ve uzun kullanımlarda kalıcı hasar bıraktığını duyuyorum.erkeklik ve kellik arasında bir seçim yapılcaksa kelliği erkekliğe değişmek kesinlikle mantıklı değil.
    Kardeşim senelerdir kullananlar var hemde oral yola. Hani topikalde aşırı büyütmeyin. minimal düzeylerde geçici yan etkiler hassas bünyelerde olabilir ki bu her türlü tedavide ve bütün ilaçlarda normal bir durumdur. Ayrıca tedavi bırakıldığında yan etkilerde geçer.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kaczal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meni regine dikkat etmedim hiç.minoksa 10 kapsül atıyorum..peki ru nun da böyle yan etkileri varmı?
    Dudastrideyi 3 ay oral kullandm hemen yan etkisini gordum menide azalma ve seffaflasma birakinca duzeldi simdi topikal 60ml losyonuma 4 adet ekledm kullaniyorum sen minoksa 5 adet ekle oyle dene

Yeni Üye
    ok beşe düşüreceğim bundan sonra

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bünyeden bünye ye çok fark oluyor demek ki. Ben sabahları dut akşamları 1/4 proscar hergün miracle ve gün aşırı min+dut kullanıyorum cinsel olarak hiç bir yan etki yapmadı sertleşmede olsun sabah ereksiyonları olsun sadece ilk proscarı kullanırken depresif bir durumdaydım o dönemde kız arkadaşımdan da ayrıldım onunda etkisi olabilir ve yağlanma oldu ilerleyen döneminde şuan düzenli egzersiz ve yürüyüş yapıyorum yavaş yavaş eski formuma döndüm sayılır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    local uygulanan etkenler lokal kalırsa cinsel yan etki yapmaz, sisteminize karışırsa büyük ihtimalle yapar.
    hocam peki , lokal uygulanan min-dut losyonu sisteme ne kadar karışır ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12