Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2 aydır kullanıyorum sizce nasıl

2 aydır kullanıyorum sizce nasıl

Arkadaşlar 2 aydır Miracle losyonu kullanıyorum ilk aydan sonra minoxilde ekledim resimlere yorum yaparsanız sevinirim bu arada yaş 22
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpg‎   image.jpg‎   image.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Öncesi resimleri yokki nasıl yorum yapalım

miracle
    Guest
    Minik tuyler varda onlar gidenler mi gelenlermi yorum yapamıyorum öncesi resimlerin yokmu

Moderatör
    Önceki resimleri görseydik hangi bölgelerde işe yaradığı konusunda yardımcı olurudn.Şakaklardaki saçları diyim artık onları losyon yaptıysa gayet başarılı.Bide losyonun yanına başka ne kullanıyorsun minox haricinde ?

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki resimleri görseydik hangi bölgelerde işe yaradığı konusunda yardımcı olurudn.Şakaklardaki saçları diyim artık onları losyon yaptıysa gayet başarılı.Bide losyonun yanına başka ne kullanıyorsun minox haricinde ?
    akadaşlar öncesi resim diğer forumda vardı onuda bulamadım sadece miracle losyon mnoxil birde keto ve azelderm kullanıyorum

Moderatör
    Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akadaşlar öncesi resim diğer forumda vardı onuda bulamadım sadece miracle losyon mnoxil birde keto ve azelderm kullanıyorum
    Anladım bu tedavi seni hedefine ulaştırır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki yeni oluşum aldınmı. Görünen tüyler yenimi mesela?

o çıkanlar yenimi yani önceden varmıydı ?

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki yeni oluşum aldınmı. Görünen tüyler yenimi mesela?
    O görünenler yeni daha öncesinde hiç tüy filan yoktu gittikçe kalınlaşıyorlar birde şöyle bir durum var sağ şakağım sol taraftan daha hızlı büyüyor nasıl iş anlamadım

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o çıkanlar yenimi yani önceden varmıydı ?
    Üstad onlar yeni eğer fotoğraflara zoom yaparsanız daha çok belli oluyor

Sayfa 1/2 12 SonSon