Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçım dökülüyor mu yardım lütfen ??

saç ekimi rezil bir şey diyenler neye istinaden söylüyor ve hangi bilgi birikimine 4 yıl önce şakakları ektirdim beni bilen bilir hala çok iyi saçlarım insanları yanlış yönlendirmeyin

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç ekimi rezil bir şey diyenler neye istinaden söylüyor ve hangi bilgi birikimine 4 yıl önce şakakları ektirdim beni bilen bilir hala çok iyi saçlarım insanları yanlış yönlendirmeyin
    Saç ekimi için biçok parametre devreye girer.nedir bunlar:güçlü donör, az açıklık ve iyi bir hekimle güzel bi iş ortaya çıkar ama siz nw7 olup 2000 greftle ronald reagan olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.kendiniz söylüyosunuz şakakları ektirdim diye.şakaklara bir de tepe kısmı da eklenseydi bukdr mutlu olacağınızı sanmıyorum.benim görüşüm bu yönde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doğru zamanda fark etmişsin sitedeki mevcut doğal tedavileri veya miracle hocadan cellagance losyon isteyebilirsin. Bende saç dökülmesi tedavime başladığımda 18 yaşındaydım şuan 23 ve hala saçımı koruyorum..

Belki de kellik yakışacaktır yani , kader kısmet . Ekimin de kötü duracağını sanmıyorum. Hiç yoktan iyidir. Oğuzhan Koçun saçı da saç ekimi ama hiç çaktırmıyor mesela. Bu arada bu saç dökülmesinin tedavisiyle uğraşılmaz. Cidden çok zor. Hergün düzenli olarak yapmak gerekiyor. Yapmayı bıraktığınız zamanda saçınızı kaybetmeye devam ediyorsunuz. Genetik olarak bizden üstün olanlar ise 70 yaşında kadar gür , kalın saçlarla yaşıyorlar. Eminim yaptığımız tedavileri görseler bir yerleriye gülerler bize .

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğal diye aktarlarda orda burda satılan kürler , yağlar androgenetik dökülmede hiç bir işe yaramıyor malesef.Ya topical , ya oral kimyasal etkenler kullanmak zorundayız şuanlık.Bende şakaklarımda seyrelmeyle farkettim.Saçlarım baya bir seyrelmiş ama açılma olmadığı için farketmemişim.Topikal tedavilere ne saç uzunluğum nede zamanım müsade etmediği için finas kullanıyorum.Artık yakın gelecekte daha güzel çözümler çıkar diye bekliyorum başkada çarem yok
    Hocam ÖM larınızı siler misiniz. Gönderdiğim mesaj gitmiyor size

iyi sonuçlanan nw 6 7 ekimleri de biliyorum 2008 den beri ne ekimler gördüm farazi konuşmayın. ekim eski saçma yöntemlerle yapılmıyor artık önce gidin canlı sonuç görün yada tecrübe edin ondan sonra ahkam kesin size önerim bu olur. canlı sonuç nw 6 7 görmek isterseniz de görebilirsiniz yaptırıp memnun olan tanıdıklarım var .bazı arkadaşları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. ekimle iyi sonuç alacak kişiler sizin çağ dışı ekimcilerden kalma yorumlarınız yüzünden saçsız geçiriyor yıllarını .bu forumda çok faydalı saç tedavi bilgileri var ama unutmayın her saç yapısı ve her bünye tedaviye cevap vermeyebilir. bu ön yargılarınızdan kurtulmanızı ekimi işini daha kapsamlı araştırmanızı öneririm bilgi sahibi olmanız için , kimseyle polemiğe girmek istemiyorum

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi sonuçlanan nw 6 7 ekimleri de biliyorum 2008 den beri ne ekimler gördüm farazi konuşmayın. ekim eski saçma yöntemlerle yapılmıyor artık önce gidin canlı sonuç görün yada tecrübe edin ondan sonra ahkam kesin size önerim bu olur. canlı sonuç nw 6 7 görmek isterseniz de görebilirsiniz yaptırıp memnun olan tanıdıklarım var .bazı arkadaşları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. ekimle iyi sonuç alacak kişiler sizin çağ dışı ekimcilerden kalma yorumlarınız yüzünden saçsız geçiriyor yıllarını .bu forumda çok faydalı saç tedavi bilgileri var ama unutmayın her saç yapısı ve her bünye tedaviye cevap vermeyebilir. bu ön yargılarınızdan kurtulmanızı ekimi işini daha kapsamlı araştırmanızı öneririm bilgi sahibi olmanız için , kimseyle polemiğe girmek istemiyorum
    başarı şansı düşüktür diyorum nw 6 7 olmuş adamın donöründe de dökülme oluyordur.donör diye bişey kalmamıştır yani.ha canlı örnek derseniz inanın tahmin edemeyeceğiniz kadar örnek gördüm hem de en iyi ekimcilerden.çünkü kendim de ciddi ciddi düşündüğüm için ziyadesiyle araştırma yaptım endişe etmeyin.nw6-7 olan çok güçlü donöre sahip değilse bence uzak dursun.görüşüm budur siz kabul etseniz de etmeseniz de.yine de yapmak isteyen kendi bilir.selametle...

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Saç ekimi denilen şey bildiği Ortaçağ tıbbı. NOKTA!

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ekimi denilen şey bildiği Ortaçağ tıbbı. NOKTA!
    senin kafan biraz ortaçağ dostum yenisini alman lazım

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptırdığımızdan biliyoruz internetten okuduklarımızdan değil. Şakak ektirip bırakmışsın tabi iyi dersin. Yarın tepen dökülsün şakağındaki ekili saçlarla kalırsın. Donöründe sağlamdır umarım. Benimki bütün doktorlar tamamen kapanır demesine rağmen 6. ayda %30 bir alanı daha iyileşmedi. Saç ekimi kasaplıktan ibaret. Saç ektiririm kurtulurum diye birşey yok.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon