Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
91 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Saç dökülmesi hikayem

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceki fotona ve şimdiki Fotona baktigimda simdi daha sık görünüyor. Saclarinizin fotosonu cekerken tarakla tam ortadan ayirip çekerseniz daha iyi anlasilir.inşallah daha iyi sonuçlar alirsiniz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Hacim kazanmış saçlarınız şu anki saç sağlığınız bence gayet iyi ancak saç telleriniz boya maşa vb işlemlerle yıpranmış biraz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki fotona ve şimdiki Fotona baktigimda simdi daha sık görünüyor. Saclarinizin fotosonu cekerken tarakla tam ortadan ayirip çekerseniz daha iyi anlasilir.inşallah daha iyi sonuçlar alirsiniz.
    insallah tesekkur ederim

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacim kazanmış saçlarınız şu anki saç sağlığınız bence gayet iyi ancak saç telleriniz boya maşa vb işlemlerle yıpranmış biraz.
    Evet haklisiniz ama iste onlardan da vazgecilmiyor bu arada yeni losyon hazirlayacagim bu sefer ilaclari 2 kutu amoulu 2 tane katsam sorun olur mu ?

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu dökülmede sebep pek aga değil gibi sanki önceki sayfalarda sanırım bazı tahlillerdende bahsedilmiş buna rağmen nasıl oluyorda miracle losyon bu tip dökülmedede iş görüyor bunun sırrı nedir yada ben mi yanılıyorum sebep aga mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör
    Birde losyonu 2 ay falan 100ml deneyin dökülmede azalma için
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Aslinda ben bu losyonu dokulmeyi engellemesi icin degil yeni sac cikisi icin kullaniyorum

Moderatör
    Zaten saç çıkışı sağlanıcak demek istediğim agresif dökülmeniz varsa dozu artırmanız yerine 100ml de kullanabilirsiniz.Aynı kapıya çıkıyor.Ben 200 den 100 ml gectim son 1 aydir dökülme sıfır denecek kadar.Saçımı yıkarken 3-4 tel lavaboda görüyorm , 4-5 kere elimi atıncada anca 1-2 tel gelıyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu dökülmede sebep pek aga değil gibi sanki önceki sayfalarda sanırım bazı tahlillerdende bahsedilmiş buna rağmen nasıl oluyorda miracle losyon bu tip dökülmedede iş görüyor bunun sırrı nedir yada ben mi yanılıyorum sebep aga mı ?
    Nickim ile özdeşleşti losyon başta tasarlamadığım birşey di ama öyle görünüyor ki mistik evren enerjisi aslında tuğlaları yerlerine yerleştiriyor sanırım tesadüf diye bir şey yok ya da tesadüf yetersiz bir tanım. Niye böyle yazdığıma gelirsek, yüceltmek için değil zaten etkenleride ben icat etmedim ama içerik gerçekten mucize cilt ce saçta iyi gelmediği bir şey neredeyse yok. Soruna gelirsek esradiol bir mucize iksir tek başına her saçı her cildi çok daha iyi hale getirebilme gücü var. Androjenlerde sanılanın aksine herkesi etkiler ancak bazılarında inceltir bazılarında döker bazılarında sıklığı azaltır ama % 99 u etkiler az ya da çok. Ve bunların kullanılması diğer sebeplerden bağımsız yine olumlu sonuçlarını yaratır. Tiroidde de kansızlık tada...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gamze06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 1141
    Eklenti 1142bu ikisini bugun cektim biri flasli biri flassiz ve arkadaslar ilk resim 3 ay once gonderdigim flasli degildi flasli ceksem buyuk ihtimal daha acik gorunurdu.Yorumlarinizi bekliyorum.
    Maşallah diyorum.
    Benimde bu hale gelse kurban kesecem

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon