Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
91 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç dökülmesi hikayem

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin tercihiniz tabi biotini 3 ay kullanmanız yetecektir ..

Alıntı gamze06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilaçları ve ampülü şimdi alıp kattım arginine e umarım benimde saç dökülmem durur ve yeni saçlarım çıkar

Bu arada biotin kullanmaya devam etmek istiyorum çünkü saçlarımın güçlenmesi benim en çok istediğim şey eğer güçlendirecekse diğerlerinin de güçlenmesine razıyım artık
    Günde 2.5 ile 5 mg arasında alın yeterli hatta siz 2.5 mg alın hap bölebilirsiniz. Emin olun farkı göreceksiniz ama saç bildiğiniz gibi alttan uzar ve ayda en fazla 2 cm filan yani zaman gerekiyor biraz sabredeceksiniz.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2.5 ile 5 mg arasında alın yeterli hatta siz 2.5 mg alın hap bölebilirsiniz. Emin olun farkı göreceksiniz ama saç bildiğiniz gibi alttan uzar ve ayda en fazla 2 cm filan yani zaman gerekiyor biraz sabredeceksiniz.
    Evet ne yazık ki benim saçlarım uzun olduğu için losyonun etkisini görmem en az 2 ayımı alır gibi belki daha çok ama umarım saç dökülmemi azaltır Bazıları losyonu 1 gün bekletip süzmüş benim 5 saat oldu süzsem olur mu acaba şimdi ?

slm

Evet ne yazık ki benim saçlarım uzun olduğu için losyonun etkisini görmem en az 2 ayımı alır gibi belki daha çok ama umarım saç dökülmemi azaltır Bazıları losyonu 1 gün bekletip süzmüş benim 5 saat oldu süzsem olur mu acaba şimdi ?
    tabiki 2 saat bile yetiyor erimeye

Arkadaşlar losyona yarın başlıyorum inşallah etkisini bir an önce görürüm ben gerçekten bu konuyu takıntı haline getirdim çok kafamı takıyorum saçıma :/ daha 20 yaşındayım düşünüyorum eğer dökülmeye devam ederse , ve yeni saç çıkmazsa napacağım diye eminim erkekler içinde büyük sorun saçlarında azalma veya açılma ama bi bayan için çok daha önemli bence saçları açılma yok bir yerde şükür ama totalde azaldığını düşünüyorum :/

Arkadaşlar losyona yarın başlıyorum inşallah etkisini bir an önce görürüm ben gerçekten bu konuyu takıntı haline getirdim çok kafamı takıyorum saçıma :/ daha 20 yaşındayım düşünüyorum eğer dökülmeye devam ederse , ve yeni saç çıkmazsa napacağım diye eminim erkekler içinde büyük sorun saçlarında azalma veya açılma ama bi bayan için çok daha önemli bence saçları açılma yok bir yerde şükür ama totalde azaldığını düşünüyorum :/
    o hissetikleriniz standart bir his herkeste olur o his sizi çare aramaya ve insiyatif almaya itti şimdi karşılığını alacaksınız. İçinizi rahatlatayım, asla o dediniz olmaz korkmayın sizdeher zaman saçlar çıkar minyatürleşme olmaz kıl şaftı azalır ki hele bu yaşta... Merak etmeyin çok daha iyi bir duruma gelecek zamanla keyif alacaksınız mücadeleden sonuç almaya başladıkça...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o hissetikleriniz standart bir his herkeste olur o his sizi çare aramaya ve insiyatif almaya itti şimdi karşılığını alacaksınız. İçinizi rahatlatayım, asla o dediniz olmaz korkmayın sizdeher zaman saçlar çıkar minyatürleşme olmaz kıl şaftı azalır ki hele bu yaşta... Merak etmeyin çok daha iyi bir duruma gelecek zamanla keyif alacaksınız mücadeleden sonuç almaya başladıkça...
    Çok teşekkürler söyledikleriniz içimi rahatlatıyor Bu sitede gerçekten aradığımı buldum , herkes birbirine hiçbir çıkarı olmadan destek veriyor özellikle de siz Umarım uğraşlarımın sonucunu alırım

Merhaba arkadaşlar ilk mesajımda 21.08 tarihinde çektiği ilk fotografımı biliyorsunuz bugün losyona yeni başlayacağım için öncesi sonrası fotoğrafım olsun diye yine vertexin fotografını çektim ve ağustos ayındaki fotografla karşılaştırınca vertexdeki açık olan yerlerin dolduğunu gördüm tabi bu beni sevindirdi ama bir tek tresan şampuanın içine çam terabentin yağı ve birkaç yağ daha koymuştum bir de kansızlık ilacımı ve b vitamini içiyordum.Şimdi sorum şu acaba benim vertexin dolmasını sağlayan içtiğim ilaçlar , şampuana koyduğum yağ mı yoksa zaten ben de yeni saçlar kendiliğinden mi çıkıyor Aklımı kurcalayan ikini şey ise şu tüm bu güzel gelişmelerin yanında saç dökülmeme hala bi çözüm bulabilmiş değilim Banyoda , tararken ve kuruduktan sonra elimi attığımda da dökülüyor Böyle düşününce sadece banyo ve sonrasında en az 50 tel dökülüyordur Losyona bugün başladım dökülmemi azaltır umarım ve tabi biotin de umarım bi önce etkisini gösterir.Yine çok yazdım kusura bakmayın ama birileriyle bunları paylaşmak gerçekten iyi geliyor Bu da bugün çektiğim vertexin fotografı ;
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10600400_10202873058407449_3033227206426742708_n.jpg
Görüntüleme: 87
Büyüklüğü:  55.4 KB (Kilobyte)
ID:	512

miracle
    Guest
    Yaş ve doğanız gereği saçlarınız kolay pes etmez çıkmak için bahane arar adeta çok güçlü bir dökülme sebebiniz olmadıkça çok kolay gürleşecektir saçınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaş ve doğanız gereği saçlarınız kolay pes etmez çıkmak için bahane arar adeta çok güçlü bir dökülme sebebiniz olmadıkça çok kolay gürleşecektir saçınız.
    admin sana ozelden mesaj attim cvp yazarsan sevinirim

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon