Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Sac Kaş ve Vücüt Kılları

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ustaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim kardeslerim hepinize selamlar forumda yeniyim benimde genetik olmayan sac dokulmeleri ile ilgili bir sorum var benim saclarim 3 yil once dokulmeye basladi suan baya bir seyrelmis durumda ama heryerde sac var hala ilk dokulme basladiginda birden sakak larda acilma oldu 1 2 ayda sacsiz bir bolge olsutu nerdeyse anne tarafimda dokulme var ama 17 yasinda dokulme baslayan yok saclarim cok gur iken suan baya bi seyrelmis durumda ancak sacin sadece ust bolumu degil her yerinde asiri seyrelme var ilk baslarda olan sakak acilmasida devam etmedi bolgesel dokulmeden cok genelinde asiri seyrelme var hatta ense bolumunde aldirdigimiz sacin altinda cikan bolum var ya sac cizgisinin alti ense oradaki killar bile eskisinin yarisi kadar ve bunlara eslik eden ayni donemde baslamis kas dokulmesi hala devam etmekte ve bariz azaldi vucut killarinda gucsuzluk ornegin koltu alti ve genital bolge killarinin uzmasi 3 te 1 e dustu tiras sıklıgı sakalda gucsuzluk sakalim cekince elime geliyor ve yeterince beslenip tuyden kila donememis gibi rengi eskiden siyah iken renksiz veya daha acik renk aldi hepsi ayni donemde basladi dokulmemde ornegin sacin ust kismi kadar fauller sakagin alti kulak onundeki bolumde seyreldi bu nasil bir dokulmedir acaba tum vucutta bir etki oldugu icin kan dolasimindaki bir sikinti olabilir kan vitaminlerinde sorun yok cunku bunlarla beraber baglantilimi bilmem ama yorgunluk unutkanlik asiri halsizlik odaklanma sorunu el ve ayakta usume ve her oturup kalktigimda goz kararmasi ve bas donmesi var bugunde 30 defa oluyordur rahat yani bunun nedeni de beyine az kan gitmesi bir anda ondan boyle bir ufak cokme gibi birsey yani buda kanla alakali bilmeiyorum ki acaba nedir bunlarin nedeni bir fikriniz varsa bilmek isterim kusura bakmayin cok uzun oldu bu arada simdiden tesekkur ettim en basta okudugunuz icin
    Bende de benzer bir durum var, saçımın kaşımın rengi sarardı zaten, gental bölge kıllarının da bir kısmı bariz daha seyrek

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ustaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yanlarda senin ki gibi bir durum yok ancak ben damar sertlesmesi kilcal damar daralmasi yada buna benzer kandaki vitaminle degilde direk kan veya damar la ilgili birsey oldugunu dusunuyorum uzun zamandir sabah sertligi yasama oranim azaldi eskiden sabah kalkinca buda sikayetlerim le ayni 3 yildir felan boyle sabahlari 10 dk inmezdi penis son 2 3 senedir nerdeyse hic olmuyor baya uzun surelu araliklarla sabah ereksiyonu oluyor ve oda tam ereksiyon hali degil ancak ben bunu onemsemiyorfum o kadarda o ergenlikte oyle sık sık olurda yetiskinlige gectikce olmasi gereken aralik bu ssniyodum ancak arastirinca gayet sık gerceklesen bir durum oldugunu anladim ve buda kan dolasimindaki eksiklikler le alakali imis onun icin bu yonde birseyde suphelerim artti bilemiyorum ya biran once hastaneye gitmem lazim eger saclarimdaki dokulmenin nedeni de bunlarla baglantili bir sorundan sa ki bu ve yukaridada yazdigim sorunlar hep baglantili seyler olma olasiligi yuksek gozukuyor bunca yil doktora gidip arastirmadigim icin cok pisman olucam bakalim insallah cozulur bu sıkıntılar ve soyle bir sey sorucam sana kokten dokulen sac telinin ucunda da sanki ufak bir beyazlik oluyor saci net hatirlamiyorum ama gogusten elime gelenlerin kokunde var bir beyazlik ama o sac kokundeki bir madde anormal bir durum degil gibi ama sacdiplerimde asiri kepek var gobi birsey diyorsan pullanma ve ya farkli birsey bir dermatologa gidip ozellikle bunu sorarak ve incelemesini isteyerek bir bilgi al
    Hormonlarla alakalı olabilir hocam. Saç hariç diğer dökülmeler bunu gösteriyor. Troide felan da baktırın çok garip

Yeni Üye
    Aynı durum bende de var, saç sakal kaş, köklerinde beyaz bir şey var aynen sebebi nedir acaba

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler