5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: saçlı deride yağ, ölü deri birikintisi

saçlı deride yağ, ölü deri birikintisi

arkadaşlar merhaba. ben yeniyim önce kendimi tanıtayım. sacimtedavisinde çok yazardım. 2 sene ara verdim ve geri döndüm. şimdi konuma döneyim;

duşta saçlar nemleniyor tırnaklıyorum. aman allahım o da ne? tırnaklarımın içi bembeyaz oluyor. kuru iken tırnakladığımda da yine deri renginde oluyor ve tınaklarım doluyor. bunun sebebi sebore midir? nedir? ne yapmak gerekir?

özellikle vertex bölgesinde çok oluyor. toz vs kesinlikle olamaz çünkü şapka takıyorum gün içerisinde. terlesem de terlemesem de oluyor bu dediğim birikinti.

Banned
    Bir cildiyle doktoruna başvurmanızda fayda var.

Banned
    bendede var saç diplerim kar gibi beyaz

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede var saç diplerim kar gibi beyaz
    bir çözüm bulamadınız mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. ben yeniyim önce kendimi tanıtayım. sacimtedavisinde çok yazardım. 2 sene ara verdim ve geri döndüm. şimdi konuma döneyim;

duşta saçlar nemleniyor tırnaklıyorum. aman allahım o da ne? tırnaklarımın içi bembeyaz oluyor. kuru iken tırnakladığımda da yine deri renginde oluyor ve tınaklarım doluyor. bunun sebebi sebore midir? nedir? ne yapmak gerekir?

özellikle vertex bölgesinde çok oluyor. toz vs kesinlikle olamaz çünkü şapka takıyorum gün içerisinde. terlesem de terlemesem de oluyor bu dediğim birikinti.
    Ayni durum bende de var saclar nemliyken taradigim zaman yada kaşidgim zaman tirnak aram tortu ile doluyor.saclari mahvetti genetik dokulmemi kat ve kat arttrdi ben bir care bulamadim tek buldgum yontem 3 yada 4 ayda bir saclari kazitmak bu sayede 3 ay kadar derim temiz dokulme sifir.sana tavsiyem sapka takma o seboreyi kudurtur