6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Erkeklik Hormonları ve Hayat Boyu Görevleri

Erkeklik Hormonları ve Hayat Boyu Görevleri

Konu Miracle tarafından (11.09.2014 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İste DHT yi kafada baskilama teorisinin önemi. Sen oral yolla löp löp yutarsan finası bilmem neyi , uzun vadede neler olabileceği ortada. İnşaallah deriden emilim yine uzun vadede hicbir yanetkiye sebep olmaz, vücut tolere eder de bizim de kafamiz rahat olur ..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

miracle
    Guest
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İste DHT yi kafada baskilama teorisinin önemi. Sen oral yolla löp löp yutarsan finası bilmem neyi , uzun vadede neler olabileceği ortada. İnşaallah deriden emilim yine uzun vadede hicbir yanetkiye sebep olmaz, vücut tolere eder de bizim de kafamiz rahat olur ..
    Dozları hep öyle ayarladık anl kafaya mesela bende günde 1/3 dutas kapsül geliyor onunda %5 emiliyor. Sigortamız şu oral dozun en fazla aynını scalpa sürme ordan emilim %5 20 de 1 yani hadi %10 u emildi oral dozun 10/1 i ki scalpta takılıyor çoğu hemen oral gibi dolaşıma girmiyor oda ayrı bir durum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam alakası var mı bilmiyorum ama bi ara ilaçlardan dolayı testosteron seviyem baya düşmüştü psikiyatri hastasıyım ve o zamanlar çok rahattım sinir stres hiç bi sorunum yoktu insanlarla iletişimim normale dönmüştü şuan tekrar sinir stres eski haline döndü ben kendimde bunu gözlemledim testosteronla ilgili belki artan östrojenin etkisidir bilemiyorum

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam alakası var mı bilmiyorum ama bi ara ilaçlardan dolayı testosteron seviyem baya düşmüştü psikiyatri hastasıyım ve o zamanlar çok rahattım sinir stres hiç bi sorunum yoktu insanlarla iletişimim normale dönmüştü şuan tekrar sinir stres eski haline döndü ben kendimde bunu gözlemledim testosteronla ilgili belki artan östrojenin etkisidir bilemiyorum
    progesteron ve östrojenin bu tarz psikolojik etkileri olabiliyor oralda belki topikalde de hassas olduğun için etkilemiş olabilir. Qlarista ile bunlar oralda oluşmamış onu kullanabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben farklı bir konudan bahsedecem benim saç bakımımı yapan erkek kuaförüyle sohbet ediyorduk androcur kullanan bir tanıdığı varmış saç tedavisi için bıraktıktan sonra hormonları düzelmemiş yani cinsel konuda baya bir sıkıntı yaşamış uzun bir doktor tedavisinden sınra biraz toparlanmış yani hormonları baskılamadan önce çok çok öenmli düşünülmesi lazım gerek cinsel konuda gerek diğer konularda..

Bu Konudaki Etiketler