Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: alın ve saçlı deride sulu yağlanma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen sene yaki otu isirgan uyguladm 3 ay kadar her gece seboreyi silip atmadi
    sebore yediğin ile kudurur şekerli yersen çoşar yediğine dikkat edip ısırgan ile losyon yapmak en temizi diğerleri kimyasal karar seini,n

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebore yediğin ile kudurur şekerli yersen çoşar yediğine dikkat edip ısırgan ile losyon yapmak en temizi diğerleri kimyasal karar seini,n
    Seker ve türevleri 1.5yildir hayatimda yok denecek kadar az.organik bebek sampuani ve olaperin cay agaci yagli onu kullaniyorum sebore icin

yani seborem var ama öyle pullanmadır efendim kızarıklıktır yok. sadece yağlanma ve kaşınma var. saç diplerim beyaz beyaz birikinti. daimi olarak. piyasada kullanmadığım şampuan kalmadı. bu illet kanserden beter. 6 yıldır saçla uğraşmaktan hayattan geri kaldım. inanın iş bazen intihar raddesine geliyor. usandım artık. gerçekten usandım. şakaklarıma saç ektirdim diğer yerler sebore işgali altında. zayıflama mevcut. ben kaybettim arkadaşlar. bundan sonra bana mutluluk yüzü yok. tanrı benimle ala ediyor.

kardeşim isyan yada umutsuzluktan önce tüm yargılardan kurtulup en baştan dogru soruyu sorduktan sonra mesafe kathedilecek bir husustur genel olarak saglık bendede var dı hatta toplumda belli safalarda bir çok kişide olan çözümüde bana göre basit olan bir durum arkadaş söylemiş yukarıda dekort u 2 le losyonda şampuan olarak vichy yeşil (ben faydasını gördüm günlük kullanıma uygun değil kurutuyor biraz ) ve bir çok kişinin de tecrübesi olan hatta sanırım konusuda acılmıştı bulamadım şimdi ama olay şu 1 yemek kasıgı zeytin yagı 1 yada biraz daha fazla çörek otu yagı bi o kadar da elma sirkesi yarım saat 1 saat bekle sonra yıka durula güzelce bu arada geçen zamanıda cok irdelemeden mutlu huzurlu bir şekilde geçir seborede geçer saç sıkıntısıda çözülür ömür de biter 3 günlük dünya hiç gerek yok umutsuzluğa yanlıs anlama yargılmıyor tuzu kuru olarak yazmıyorum kardeşinin nacizane tavsiyesi sadece bir şekilde hepimiz belli şeylerle cebelleşiyoruz o yüzden de burdayız umarım tez elden şifana kavuşursun

Alıntı ako360 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bende de var. Sabah yıkarım saçımı öğlene alnımdan yağ damlayacak hale gelir neredeyse ama ben forumdaki bir arkadaşın tavsiyesiyle çözdüm gibi. Vichy dercos yeşil kutuyu denemelisiniz ama dikkat edin sık kullanımda çok kurutur cildi
    http://www.hepsiburada.com/vichy-der...p-SGDRMKD41007
    http://www.hepsiburada.com/vichy-der...-p-SGVICHY9847
    hocam hangi şampuan acaba? üstteki daha ekonomik ama normal-yağlı saçlar için.

Aynı beni tarif etmişsin seninle aynı durumdayız o kadar yağlanıyor ki yıkıyorum yıkadıktan 5 dk sonra daha kurumadan yeniden yağlanıyor.Var bişeyler ama nedir? Tam olarak bilemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seker ve türevleri 1.5yildir hayatimda yok denecek kadar az.organik bebek sampuani ve olaperin cay agaci yagli onu kullaniyorum sebore icin
    güzel kullandıkların hocam.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani seborem var ama öyle pullanmadır efendim kızarıklıktır yok. sadece yağlanma ve kaşınma var. saç diplerim beyaz beyaz birikinti. daimi olarak. piyasada kullanmadığım şampuan kalmadı. bu illet kanserden beter. 6 yıldır saçla uğraşmaktan hayattan geri kaldım. inanın iş bazen intihar raddesine geliyor. usandım artık. gerçekten usandım. şakaklarıma saç ektirdim diğer yerler sebore işgali altında. zayıflama mevcut. ben kaybettim arkadaşlar. bundan sonra bana mutluluk yüzü yok. tanrı benimle ala ediyor.
    sebore için clear men mentollü al şampuan 11 lira kesip atsın sonra bemiks evigen bepantol ampulleri haftada bir kez kafana yedir bunları en az 5 ay yap sonra arkadan beş vakit dua et.ısırgan çayı yeşil çay iç iyi gelir ara sıra.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123