Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
160 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Saçımdaki Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sonuçlar çok güzel umarım daha iyiye gider. Gün ışığında losyonsuz ve flaşsız resim atma şansınız var mı? Flaşta böyle gözüküyorsa doğal ışıkta açıklık yok gibidir sanırım. Saç sorunu erkeklerde büyük bir özgüven sorunu insana kaybetmeyen anlayamaz bunu

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı m4a1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi sonuçlar, tebrik ediyorum..
    Teşekkür ederim.

Yer
    Ankara
    Genel olarak saç yoğunluğunda son zamanlarda belirgin bir ilerleme kaydedemiyorum. Saçlarım biraz daha uzadığında bundan önce paylaştığım fotoğraflar gibi olacak. Bu paylaşımımda sizlere saç çizgisindeki ilerlemeyi göstermek istiyorum. Ön hatta 3 tane referans noktam var. Etraflarındaki saçlar zayıf olduğu için bu referans saçlar kendini çok belli ediyor. O saçlardan faydalanarak ilerlemeyi gözlemleyebiliyorum.

Yer
    Ankara
    Tedaviden önce:

6 ay sonra:

Öncelikle maşALLAH diyorum.İnşallah Allah daha fazlasını nasip eder.
    Şu döneme kadar gördüğünüz yan etkiler nelerdir ?
    Yan etki görüyorsan bu yan etkiler şiddetli mi ?
    Miracle losyon ölçülerini nasıl yaptınız ?
    Miracle losyon renk tonu nasıl oldu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gayet guzel gelisme var abi helal valla

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oral Avodart formül imzanın en alt kısımında yazıyor..

Yer
    Ankara
    Teşekkürler arkadaşlar. Saçımdaki dökülme sonlanmış değil ancak tedaviler bunu telafi ediyor anlaşılan. Tedaviyi bırakmadığım sürece ilerleme kaydedeceğimi düşünüyorum.

Gördüğüm, istisnai bir durum dışında ki onu yazacağım, ciddi bir yan etki yok açıkçası. Testiste ağrı, spermde tortu, renk değişikliği, kıvam değişikliği vs hiç yaşamadım. İlacı ilk kullanmaya başladığım zamanlar ufak tefek sıkıntılarım olmuştu baş ağrısı gibi, yorgunluk gibi, dikkat dağınıklığı gibi ancak kısa sürede geçmişti. Hafif bir jinekomastiden söz edebiliriz ancak benim çocukluğumdan beri göğüs kısmım yağlıdır yani beni çok etkileyen bir şey olmadı. Belki psikolojik bir durum vardır dikkatim oraya yöneldiği için. Yalnız bir uyarıda bulunayım. SSRI grubu antidepresan kullanıyorsanız dutasteride kullanmayın. Düşük ihtimal de olsa etkileşebiliyor. Ciddi kalp sorunlarına yol açabilir. İkisini birlikte içtiğimde bende ciddi çarpıntıya yol açtı, göğüs ağrısına yol açtı; antidepresanı bırakınca geçti... (Oral Avodart için bunları yazıyorum onun dışında losyonun bir yan etkisi olduğunu, olabileceğini düşünmüyorum.)

Miracle losyon ölçülerini 200 ml'lik şişeye orijinal formül şeklinde yaptım. (1 kutu aldactone, 1 kutu diane 35, 1 ampul dekort) Tedavinin ilk başlarında çorba yapmıştım içine d vitamini, bepanthen ampul, bemiks ampul, evigen ampul gibi bir sürü şey katıp, ancak sonra vazgeçtim. Losyonun rengi de kullandığım market losyonu (Schwarzkopf Gliss) sebebiyle beyazımsı.
    Konu Kemairon tarafından (06.02.2017 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.

Schwarzkopf dan memnun musun ?
    Ben miracle losyonu elsevle yaptım ama zor bela buldum.Tortusu çok var bembeyaz oldu saçlar.
    Bide avodart ne zaman sonuç verdi sizde ?

Yer
    Ankara
    Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Schwarzkopf dan memnun musun ?
    Ben miracle losyonu elsevle yaptım ama zor bela buldum.Tortusu çok var bembeyaz oldu saçlar.
    Bide avodart ne zaman sonuç verdi sizde ?
    Tedavime temmuzun sonunda başlamıştım. Başladıktan kısa bir süre sonra da avodart kullanmaya karar verdim. Kasım ayının ortalarına doğru saçımdaki düzelme gözle fark edilmeye başlandı. 2.5-3 ay sabretmek gerek yani. Schwarzkopf'tan yana bir şikayetim yok. Sanırım Schwarzkopf'un ürünleri sıvı saç kremi olduğu için kıvamları da iyi. Su gibi değil, sürünce daha doğrusu kafaya dökünce (sprey tıkandığı için) saçta kalıyor bir süre sonra kuruyunca o saçta kalan beyazlık gidiyor. Saça şekil de veriyor. Ama Elseve'in siyah şişesini bulsam hemen atlarım. Çünkü arjinin bana kalırsa saç için çok önemli...

Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon