Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
160 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saçımdaki Gelişmeler

Daha önce forumda ben sorduğum zaman miracle losyona minoxidil karıştırılırsa etkinliğini kaybeder denilmişti. Sizce böyle bir şey var mı?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten gözle görülür ilerleme var. Gelecek vadediyor. Emekleriniz boşa gitmez inşallah.
    Umarım boşa gitmez. Saçım düzelsin diye gerçekten uğraşıyorum. Yazın ortasından beri odak noktam saç oldu. Forumdaki birkaç arkadaşınki gibi kısa sürede mucizevi bir sonuç almadım tabi. Meğer baya kelleşmişim de haberim yokmuş. Miracle losyon içine minoxidil katılınca losyonun etkisi azalır mı gerçekten bilmiyorum. Benim hazırladığım losyonun içinde bir sürü şey var. Ayrıca ağızdan da ilaç kullanıyorum. Sonuç olarak benim fark ettiğim olumsuz bir etki yok tedavi açısından. Belki minoxili kattıktan sonra oldu bilmiyorum saçımı lavaboda yıkarken, losyon sürerken birkaç tel dökülüyor. Ama onun da tedaviye çelme takacağını sanmıyorum. Eskiden yaşadığım dökülmelerimi hatırladıkça...

Yer
    Ankara
    14.11.2016

Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten gözle görülür ilerleme var. Gelecek vadediyor. Emekleriniz boşa gitmez inşallah.
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14.11.2016
    Saç çıkışı sağladığınız bariz belli oluyor. İlk paylaştığınız fotolarda tüy formatında olan saçlar terminal olmuş kalınlıklar artmış. Vertex bölgesindede net ilerleme var. Açık alan dikkate alındığında gördüğüm en iyi sonuç diyebilirim. Ön çizginiz oluşmuş. O boşluklarda dolarsa hangi saç ekimi bu sonucu verebilirki ? İlk ve son fotoğrafı kıyasladığımda her zaman bir umut var diyorum. Yalnız dutasteride kullandığınız için belirli periyotlarda testlerinizi yaptırın. Çok etkili bir madde gerçekten fakat fda onayı için yaptığı başvuruyu geri çekmesi kafada soeu işaretleri bırakıyor.

Koyduğunuz ilk fotoya bakınca ciddi anlamda ilerleme kaydetmişsiniz. Tebrikler. Darısı bizlere olsun.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yer
    Ankara
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç çıkışı sağladığınız bariz belli oluyor. İlk paylaştığınız fotolarda tüy formatında olan saçlar terminal olmuş kalınlıklar artmış. Vertex bölgesindede net ilerleme var. Açık alan dikkate alındığında gördüğüm en iyi sonuç diyebilirim. Ön çizginiz oluşmuş. O boşluklarda dolarsa hangi saç ekimi bu sonucu verebilirki ? İlk ve son fotoğrafı kıyasladığımda her zaman bir umut var diyorum. Yalnız dutasteride kullandığınız için belirli periyotlarda testlerinizi yaptırın. Çok etkili bir madde gerçekten fakat fda onayı için yaptığı başvuruyu geri çekmesi kafada soeu işaretleri bırakıyor.
    Dutasteride'i bir noktada bırakmam gerektiğinin farkındayım yani büyük ihtimalle bırakacağım. 2 ay daha kullanırım sanıyorum. Sonra duruma bakacağız. Saçı korumada topikal tedavi umarım etkili olur...

Tekrar teşekkürler arkadaşlar. Darısı sizlere...

Gerçekten muazzam gelişme var saçlarda. Umarım gidişatı uzun vadede, sağlıklı bir şekilde korursunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxilin etkisi işte herkeste böle etki yapmyıyor sen şanslı olanlardansın

Yer
    Ankara
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxilin etkisi işte herkeste böle etki yapmyıyor sen şanslı olanlardansın
    Minoxil, bir formülün parçası. Minoxili tek başına kullandığım zamanlar da olmuştu. Hiçbir şekilde böyle sonuç alamamıştım. Sadece tüylenme yapıyordu o kadar. Ama bana kalırsa, yani ben öyle hissediyorum, başrolde Avodart var. Losyon kullanmayıp sadece ağızdan Avodart kullansam, saçlar iyiye gitmeye devam eder. Ama şanslı olma konusunda haklısın. Vücudum her türlü ilaca çok olumlu tepki veriyor, bir sıkıntı varsa hemen kendini iyileştiriyor.

Yer
    Ankara
    Tedavinin 4 ayı geride kaldı. Bir güncelleme yapalım....Bu arada losyonu bırakmıştım ancak losyonsuz olmayacağını anladığım için geçen hafta tekrar başladım. Yani bırakmamla başlamam bir oldu. Losyonu bırakınca dökülme arttı.

28.11.2016

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon