Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
160 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçımdaki Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    İmzamda yazan son aldığım besin destekleriyle maliyeti yukarı çektim biraz. Ama tedavide ana unsur olan Miracle Losyon fazla maliyetli değil. (Losyon 10 TL, Aldactone 10 TL, Diane 35 10.5 TL, Dekort Ampul 2.33 TL) Minoxil katmak biraz element uydurmak gibi bir şey oldu. O benim işi abartma kısmım. Bende sıkıntı yaratmadığı için kullanıyorum. Yani benim uyguladığım tedaviyi aynen uygulamaya kalksanız 500'e çıkarsınız. 1 ayda bu kadar harcadım. Ben de neden maaşım az kaldı diyorum.

Banned
    henüz bir gelişim yok gibi; ancak tedaviye tüm düzeni ile devam edilmeli; birkaç aya yüz güldüren gelişmelerin ışık vereceği kanısındayım

Yer
    Ankara
    Umarım, yani saçlar uzadığında sonucu daha net görebilirim. Saçımın uzun ve tepesinin baya seyrek halde olduğu çok fotoğrafım var. O fotoğraflarla karşılaştırma yapınca vaziyet anlaşılır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    başkan sana miracle kullandıkların yaramaz gibi geliyor bak eczaneden bemiks evigen bepanten ampuk al 2 kutu bunları karışıtırıp sabah akşam yedir 2 hafta sonra akşamları ısırgan suyu ile yıka kafanı bak farkı gör.sonra dua edersin.

Yer
    Ankara
    İlginç, bepanten bemiks karışımı imzamda yazıyor ve kullanıyorum. Isırgan bana kalırsa işe yarar bir şey değil, zamanında kullanmıştım. Ben nedense tuhaf bir tutum seziyorum neyse teşekkürler arkadaşlar. Size kolay gelsin...

Yeni Üye
    umarım sonuçları yüz güldürür. Sağlıklı günler dilerim saygılar

Yer
    Ankara
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Saçımda gözle görülür şekilde bir kararma başladı. Seyreklik mevcut ancak bu hızla gidersek 2 aya inanılmaz bir şey başarmış olacağım. Bugün saçımın en ön hattından bir tel kopardım ve fotoğrafını sizinle paylaşıyorum. Bu bölge son derece cansız bir bölge. Tedaviye başladıktan sonra tüyler çıkmaya başlamıştı. Zaten fotoğrafta saçın uç kısmı belli bile olmuyor ancak zamanla saça dönüşmeye başlamış. Bir şeyler yolunda gidiyor diyebiliriz.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160915_220539.jpg‎  

Yer
    Ankara
    Bu arada eklemek istiyorum ketoral krem kullanmaya başladıktan sonra saçlardaki düzelme hızı arttı. Kötü kokuyor falan ama sabah akşam masaj yaparak kafanıza sürmeye çalışın. Bir de zaman zaman kafamdaki krem-losyon kalıntısını temizlemek için kafamı bastırarak peçeteyle siliyorum. Bir tane tel bile kalmıyor peçetede. Bu inanılmaz bir şey. Eskiden olsa (kafamdaki yağı silmek için) tepeden her geçişimde 10 civarı tel kalırdı peçetede. Dökülmeyi de sıfırladım.

Yer
    Ankara
    Buyrun tedavinin ilk günleri:
    [IMG][/IMG]

Bu da şimdi:
    [IMG][/IMG]

Bence saçlarını her ay aynı uzunlukta kestirip aynı uzunluktaki hallerini fotoğraflarsan daha iyi karşılaştırma yapabiliriz. Benim de yaş 33 kafa dökülme tipim de hemen hemen seninkiyle aynı senin başlığını da ilgiyle takip etmekteyim. Ben öyle yapıyorum mesela her ay aynı uzunlukta kestirdikten hemen sonra foto çekip karşılaştırmayı öyle yapıyorum. Farklı uzunluklar moral verse de yanıltıcı olabiliyor.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon