Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İlerleme durdu tedavimi degistirmek istiyorum yardim

İlerleme durdu tedavimi degistirmek istiyorum yardim

Üstatlar bir yol gosterirmisin zaman kaybim olmadan tedaviye baslamak istiyorun

6 ay min+dut. Miracle..kremler tedavim oldu ilk 3 ay iyi gelisti sakaklarda baya iyi oldu 4. Aydan sonra yavasladi ilerlene 3 aydir ayni sekilde .bir ilerleme yok dokulme ayni 3 4 aydir cok dokuluyor..

Nasil bi yol izlemeliyim.

Son 1 ayda seyrelme olmaya basladi gibi
    B12 eksikligi var birde bende onun etkisi olurmu

Bir yol gosterin daha cok gitmeden neler yapmaliyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cogu kisinin boyle bir tedavi sekli onermedigini uyararak, oral fin derim ben, 0,7mg civari

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cogu kisinin boyle bir tedavi sekli onermedigini uyararak, oral fin derim ben, 0,7mg civari
    1mg çok ciddi yan etkileri yok diye biliyorum. %1,6 cinsel etki gördüğünü söylemiş ki placeboo grubunda da %0,9 aynı şeyi söylemiş. 0,7yle etki alamayabilir yan etki düşürelim derken.

Banned
    tedaviye ek olarak bol bol güneş banyosu yapın (saat 12 sularında 15 dakika güneşin altında beklemek yeterli olur) sabah akşam kafa derisine 20'şer dakikalık masajlar yapmayı deneyin. Etkisi olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedaviye ek olarak bol bol güneş banyosu yapın (saat 12 sularında 15 dakika güneşin altında beklemek yeterli olur) sabah akşam kafa derisine 20'şer dakikalık masajlar yapmayı deneyin. Etkisi olacaktır.
    bu kafa derisine masajı nasıl yapıyorsunuz acaba? ben ellemeye korkuyorum saçlarıma???

Saç derinizi katlamaya çalışarak tabiri caizse mıncıklayarak yapacaksınız evet biraz acıyacakta haliyle ancak iyi bir masaj mevcut saçınıza minimum %10-15 lik bir hacim katacaktır mevcut tedavilerin ise daha iyi çalışmasını sağlayacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

saç derimiz çok gergin ve elle tutulmuyor bile hele şakaklar frontal bölgeye yapışık katlama olayı zor gibi görünüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam neye dayanarak güneş banyosunun saça faydalı olduğunu düşünüyorsunuz.Benim bilgim tam tersi güneş ışınları saça büyük zarar verir.Yaz dönemindeki saç dökülmeleri barizdir.Güneş ışınları saçı ve saç derisini kurutarak saçları zayıflatır.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam neye dayanarak güneş banyosunun saça faydalı olduğunu düşünüyorsunuz.Benim bilgim tam tersi güneş ışınları saça büyük zarar verir.Yaz dönemindeki saç dökülmeleri barizdir.Güneş ışınları saçı ve saç derisini kurutarak saçları zayıflatır.
    Bence de güneş ışınları saç foliküllerine zararlıdır.Hatta saç ekimi yaptıranlara güneşe fazla çıkmayın derler.

Alıntı antikkopma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1mg çok ciddi yan etkileri yok diye biliyorum. %1,6 cinsel etki gördüğünü söylemiş ki placeboo grubunda da %0,9 aynı şeyi söylemiş. 0,7yle etki alamayabilir yan etki düşürelim derken.
    Günlük 0,20 mg ın bile 1 mg a yakın etki yaptığı çalışmalarda gösterildi finasteridin proscarı 20 ye bile bölüp kullanan bir kişinin etkisini görecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon