Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Propeciayı Bırakıp Miracle ve Dua Minox Başlayacagım

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim azaldermi ve acnelysi bırakınca tamamen durdu tekrardan umuyorum bu ay itibariyle daha iyi sonuçlar alıcamç.
    Yahu o zaman ben min-dutasa başliyayim bi yandan , ya da şu an ekstradan minox alacak durumum yok, allersetin içinde eriteyim dutası, çünkü dökülme çok canımı sıkmaya başladı kardeşim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim azaldermi ve acnelysi bırakınca tamamen durdu tekrardan umuyorum bu ay itibariyle daha iyi sonuçlar alıcamç.
    Yahu o zaman ben min-dutasa başliyayim bi yandan , ya da şu an ekstradan minox alacak durumum yok, allersetin içinde eriteyim dutası, çünkü dökülme çok canımı sıkmaya başladı kardeşim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allerset ile dutu requiem deneyecekti bu sefer ama sonuçları nasıl olur bilemem, eğer etkileşim olmazsa ve sonuçlar iyi gelirse allerseti bende atmayı düşünüyorum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba arkadaşlar,

Sayfanın başındaki resimleri yaklaşık 1 sene önce yayınlamıştım.Eski resimlerin altına güncel resimleri eklemek istedim fakat site "forbiden" uyarısı verdi bende buradan ekliyorum.

Tedavim yaklaşık 7 aydır Minoxil+Dutasteride Losyonu - Çiğ kabak çekirdeği , Yeşil Çay olarak devam ediyor.Fakat Yeşil çayın eriksiyon problemi yarattığını düşünüyorum bir süre yeşil çay içmeye ara vereceğim.Eğer sorunun sebebi yeşil çay değilse losyona ara vereceğim.

Askerden 2 ay önce döndüm.Askerde sorun yaşamadan Losyon tedavime devam ettim.Askerde sivilden daha az Saç kaybı yaşadım.Bunun sebebi bulundugum şehirin suyuda olabilir.Gerçekten saçımızı yıkadığımız su çok önemli diye düşünüyorum.

Temin etme şansım olursa ileride Cellagance losyona başlamayı düşünüyorum.

Saçımın tepe kısmında sıkıntı yok fakat şakak ve ön çizgide problem yaşıyorum.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 40
Büyüklüğü:  185.9 KB (Kilobyte)
ID:	2465Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  3.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklüğü:  91.4 KB (Kilobyte)
ID:	2466Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  4.jpg
Görüntüleme: 42
Büyüklüğü:  88.6 KB (Kilobyte)
ID:	2467Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  5.jpg
Görüntüleme: 42
Büyüklüğü:  113.5 KB (Kilobyte)
ID:	2468
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 2/2 İlkİlk 12