Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Saç Düzleştirici Saç Döker mi?

Moderatör
    Havamiz zaten kirli.heleki hic cikmiyorsaniz d vitamini yrlerde surunuyordur.d vitamini 100 ustu olmali.sadece sAc degil her hucremiz icin cok cok onemli bir vitamin hatta hormondur.oglen en az 10 dakika guneslenmeye hatta d vit ampul-solgar tablet vb destek almaya bakin.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Geçen sene kışın haşlama yumurta üzerine zeytinyağ döküp d vitamini de ekliyordum 1 ampul, öyle tüketiyordum. (2 haftada 1, 300.000 ünite) Çok boşladım ben gidip onu da alayım. Hem losyonun içine eklerim hem de kahvaltıda tüketirim.

Selam herkese

Moderatör
    saça hasar veren şeyler onu zamanla güçsüzleştirir sürekli hasar verirseniz sonunda genetik olsa da olmasa da dökülür. bir saçı tekrar tekrar koparırsanız bi noktadan sonra çıkmaz. Saç dökülmenizi neyin tetiklediğini sorgulamak konu açmanız sizin için zaman kaybı, saçına zarar verecek şeyler kullanıp da has.. saçlar gidiyor lan diyecek insan da o has.. noktasına varmadan açıp bakmaz kolay kolay kanaatimce, sonuç olarak saçınız dökülüyor ve geçmişe değil geleceğe kafa yormanız tedbir almanız harekete geçmeniz lazım saçıma ne oldu değil saçıma ne yapacağım demeli
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saça hasar veren şeyler onu zamanla güçsüzleştirir sürekli hasar verirseniz sonunda genetik olsa da olmasa da dökülür. bir saçı tekrar tekrar koparırsanız bi noktadan sonra çıkmaz. Saç dökülmenizi neyin tetiklediğini sorgulamak konu açmanız sizin için zaman kaybı, saçına zarar verecek şeyler kullanıp da has.. saçlar gidiyor lan diyecek insan da o has.. noktasına varmadan açıp bakmaz kolay kolay kanaatimce, sonuç olarak saçınız dökülüyor ve geçmişe değil geleceğe kafa yormanız tedbir almanız harekete geçmeniz lazım saçıma ne oldu değil saçıma ne yapacağım demeli
    Aynen katılıyorum bende 1 yıl boyunca fön çektim belki 5 yıllık saçım döküldü. Gerek yok valla bu tür şeylere.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    döker fön yada baska düzleştiriçi ütülemek vs sacın nemini alır kurutur sacları sağlıksızlaştırır düzleştiiirnçe ne oluyor onu anlamadım?? ben bu yaşıma geldi bir kıza yada kadıa aaa saı düze yada dalgalı demedim herhangi bir erkeğinde dediğini düşünmüyorum saçma bişey

Sayfa 2/2 İlkİlk 12