Sayfa 1/4 123 ... SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ön çizgiyi 3cm aşağı aldırmak istiyorum

Yeni Üye

Ön çizgiyi 3cm aşağı aldırmak istiyorum

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar.Aranızda yeniyim ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.Bu konuyu da ikinci kez açıyor olabilirim bir kere daha açmayı denedim sanırım beceremedim konuyu göremedim sayfada çünkü. Becerebilmişsem de kusura bakmayın acemiliğime verin
    Neyse mevzu şu arkadaşlar.Şakaklarımda 3cm kadar çekilme var.İnanın moralimi çok bozuyor.Yani bi insana kellik bu kadar mı yakışmaz.Zaten çirkin biriydim ama o 3 cm'le tam bi şahtım şahbaz oldum.İyice içine kapanık biri oldum kimseyle görüsmek bile istemiyorum.Birkaç fotoğraf ekledim umarım değerlendirmenize yardımcı olurlar.Yaşim 27 bu arada.Planım şakaklara saç ektirip arkaları tedaviyle korumak.Sizce bu doğru karar mı? Karar doğruysa kaç bin greft gider? Doktor olarak öneriniz var mı? Şu an hali hazırda bir tedavi uyguluyorum ama daha iyi ve ya ekstra nasıl bir tedavi önerirsiniz? Bu ve bunun gibi konuları tartışmak istiyorum. Bunun gibi konular sitede mevcut ama okumaktan kafam çok karıştı. Konu açmanın daha sağlıklı olacağını düşündüm. Lütfen yardım edin halim valla harap yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160724_150943-1.jpg‎   20160724_003150-1.jpg‎   20160724_003142-1.jpg‎   20160724_015943-1.jpg‎   20160724_150950-1.jpg‎   20160724_151001-1.jpg‎   20160724_150956-1.jpg‎   20160724_151006-1.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık öyle garip ki insan ne diyeceğini şaşırıyor. Öncelikle biz doktor değiliz elbette yardımcı olacağız ama burda insanlar 1 cm sac cizgisi icin yada en ufak bir sac cikisi icin yıllardır uğraşıyor. Kaldi ki kimse size bunun garantisini veremez saç ekim merkezleri bile. Bence saçlarin genel anlamda iyi duruyor yasinizla orantili olarak sac çizgisi de gerilemeye başlıyor. Eğer çok istiyorsanız dermaroller alıp saç gelmesini istediğiniz bölgeye 7-8 defa kullanın ardindan miracle losyon kremler ve min-dut uygulayın.

Yeni Üye
    Öncelikle yorumun icin tesekkürler kardeşim. Direkt 3 cm diye belirttim ki belki greft tahmini yapacak flan olursa biri ipucu olsun diye ama saçma olmuş kabul

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ogzz89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yorumun icin tesekkürler kardeşim. Direkt 3 cm diye belirttim ki belki greft tahmini yapacak flan olursa biri ipucu olsun diye ama saçma olmuş kabul
    Burasi saç ekiminden ziyade saç tedavisi forumu ama en mantıklı seçim saç ekimi sanırım sizin için geneli iyi çünkü sacinizin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    sakın ola ki 3 cm vesaire gibi düşüncelerin olmasın şu anki halini koru sana yeterde artar bile. yaşın 27, eğer dökülmen genetik ise 30 un başlarında fena bi gerileme yaşayabilirsin. şuan ekim işini bence unut ki ektirsen bile şuanki saç çizginde şakakları doldurt. ama benim fikrim 30 lu yaşlardan önce ektirme derim. şuan muzdarip arkadaşın dediği gibi lokal tedaviler uygula. Allah şifa versin....

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence miracle losyon+ min dut sizi memnun edecektir ama realist olmak gerek ön çizgiyi 3cm öne çekmek çok daha fazla riskli ilacı bir arada kullanmayı gerektirir muzdarip arkadaş benzer bir süreç paylaşmıştı saç çıkışı konusunda çok nadir görülecek bir çıkış yaşadı ama kullandıkları da ya herro ya merro tarzıydı.tavsiyem önce miracle ve min dut'a bir şans verin nizoral şampuan alın ve yeşil çay nane çayı için şeker tüketiminizi azaltın süt ürünlerini çok tüketiyorsanız onlarıda azaltın protein ve yağ ağırlıklı beslenin tereyağı hindistan cevizi yağı zeytinyağı gibi yağlardan bahsediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    27 yaşında böyle saçın var sen psikoloji bozuyosun abi bravo
    bu saç kolay kolay kelleşmez ön bölgeye ektir sonra arkanı dön ve çık burdan :/

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bana androjenik alopesi degil gibi geldi, oyle ise ekim dusunulebilir.

Forumdakilerde bu kadar saç olsa herkes bırakıp gider.yaş olarak önler olgunlaşıp geriliyor bence bu saçla ne tedaviye nede ekime girilir.Saçın gayet güzel takma bence.
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet

Saçlar iyi durumda hocam...Eğer kafaya takarsan mevcut saçlarında gıder...

Ayrıca her sey dıs guzellık degıldır...

Spor yap sosyalleş bak o saçlar sana nasıl guzel gelecek...

Sayfa 1/4 123 ... SonSon