Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Dökülen bu saçlar normal mi?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dönem dönem bende de olmuştur bu minox tan kaynaklı. düzelmesse tedavini değiştir.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Yeni Üye c3l1k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. biraz daha araştırıp gelişmeleri paylaşırım
    Minoxil (Sabah-Akşam)
    Azelderm,Ketoral,Acnelyse(Her Akşam Biri)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)
    Vichy Dercos Energisant Şampuan(Her gün)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülenlerin yarısı güçlü, kalın saçlar yani normal dökülme evresinde ki saçlar, geri kalan yarısı sıkıntılı olan saçlar ama zaten yarısı da ne kadar saç ediyor ki? çok sıkıntı edilecek bir durum yok, avatarda ki gibi ise saçların finasteride falan gerek yok yeşil çay olur, saw palmetto olur bu tarz şeylerle korursun bir de ketakonazol içerikli şampuan ekle tamamdır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülenlerin yarısı güçlü, kalın saçlar yani normal dökülme evresinde ki saçlar, geri kalan yarısı sıkıntılı olan saçlar ama zaten yarısı da ne kadar saç ediyor ki? çok sıkıntı edilecek bir durum yok, avatarda ki gibi ise saçların finasteride falan gerek yok yeşil çay olur, saw palmetto olur bu tarz şeylerle korursun bir de ketakonazol içerikli şampuan ekle tamamdır.
    Merhabalar benim saçlarda arkadaşın avatardaki gibi ama dökülme onun gibi baya oluyor bende finasteridi şimdilik düşünmüyorum yeşil çay dediğiniz olay tam olarak nasıl bisey içmekmi faydalı saça sürmek mi biraz açarmısınız

Sayfa 2/2 İlkİlk 12