Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Haftanın sadece belirli günlerinde finasterid kullanımı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zannetmem abi ya. Ama günde 1.25 de icin rahat degilse günaşırı 1.25 de deneyebilirsin 2 güne bir 1.25 kullanımı da cok populer yabanci forumlarda

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zannetmem abi ya. Ama günde 1.25 de icin rahat degilse günaşırı 1.25 de deneyebilirsin 2 güne bir 1.25 kullanımı da cok populer yabanci forumlarda
    tekrar 1 mg altına indirdim bakalım düzelecek mi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5e böl kulan ya fix iyidir

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5e böl kulan ya fix iyidir
    kullanıyorumda asıl çekincem finas kullanımı sonrası androjen üretimi artışı saç kaybını arttırır mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Yorumlarınız için teşekkürler.Saç tedavisi uzun ve meşakketli yol bu yolda zamanla mutlaka eklemeler ve çıkarmalar olacaktır ben şimdilik finas kartımı oynamak istemiyorum dediğim gibi dutast. eklemesi ve dermaroller gelince fark hızlanacaktır umarım kaldı ki 3 ay miracle'nin bahsettiği gibi henüz kısa bir süre sabırlı davranmak biraz mantıklı sanırım.Biraz sabırsız davranmamın sebebi kahkül dediğimiz ön bölgede seyrek bir görüntü var orası bi ilerlemeyiverdi acaba ekleme yapsam mı diye düşünmeye başladım ben de.İnş. bi kaç ay daha devam edeyim sadece topikal olarak.Yine de bu başlığı buraya bu vesile ile açmış olalım forumda bulunsun,bence üzerinde durulması gereken bir konu.Seyrek frekansla finasteride kullanımı ile ilgili deneyimi-görüşü-bilgisi vs. olanlar yazmaya devam etsin beyin fırtınası olsun
    Miracle losyonumu son 3 gündür farklı bir dozda kullanıyorum ve çok fark yaratıyor,şöyleki:normalde sabah 07:00 - akşam 19:00 kullanıyordum , denemekte olduğum :sabah 07:00 - akşam :19:00-21:00-22:00-23:00 toplam 1 günde 5*5fıs kullanıyorum ve fark çok ciddi şekilde iyi saçlarım fırça gibi.nazar değmesinden dolayı daha resim atmıyorum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12