9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Erkek tipi dökülme yasayan kadınlar için topikal ve oral çare

Erkek tipi dökülme yasayan kadınlar için topikal ve oral çare

. .. . .. . .. . . . .. . . . ..
    Konu ece tarafından (15.09.2016 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    benim tavsiyem oral olarak brokoli ekstresidir yüksek kalite olması gerek normal önerilen dozun üstünde almak gerekiyor topikal olarak melatonin , metil valinat , alfa lipoik asit ,beta sistosterol l carnitin öneriyorum kadın tipi dökülmeye etkili olucağını düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    benim tavsiyem oral olarak brokoli ekstresidir yüksek kalite olması gerek normal önerilen dozun üstünde almak gerekiyor topikal olarak melatonin , metil valinat , alfa lipoik asit ,beta sistosterol l carnitin öneriyorum kadın tipi dökülmeye etkili olucağını düşünüyorum ve kararlıkla uygulanması gerekir

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben siteye üye olali birkaç gün oldu. Elimden geldiğince tüm konulari basindan en son sayfasina kadar okuyorum. Çoğu ilacin ismini bile hayatimda ilk defa buradan öğrendim . unutmayayim diye önemli gorduklerimin SS ini aliyorum

Miracle losyonu tesaduf eseri burda gezerken gordum. Ve asla disaridan uygulanan kremlerin, losyonlarin saca bir faydasi olacagini düşünmüyordum hiçte kullanmamistim hep içerden vitaminlerle desteklerin diyordum. Taaaa ki burada miracle losyonun etkisini fotograflardan ve yorumlardan gotene kadar. Resmen şok oldum. Ve bu losyonu hazirlayan Miracle isimli arkadasimiza çok tesekkur ediyorum. Bu kadar insanin sonuç alip mutlu olmasini benim gibi tedaviye yeni başlayanlara umut kaynağı olmanizdan dolayi..
    Tedavime gecersek tedavime ilk olarak miracle losyon hazirlayarak basladim.losyonla beraber bemiks+evigen+bepanten kullanicam(bugün doktor reçeteye yazdi ama ben sitenizde görüp karisini hazirlamistim bile )

Oral tedavi olarak ise 3 ay düzenli priorin kullandim + çinko ve demir hapi kullandim.(bunlari kafama gore kullandim priorin öncesi yaklaşık 3-4 ay b12,çinko, demir hapi kullanmistim zaten. Faydasi oldu mu derseniz sac dokulmem çok azaldi önlerde ve kafamin üst bölgesinde saçlar cikti ondekiler daha kalin ve belirgin arkadakiler daha ciliz. Ama çok çok belli bir artis söz konusu olmadi)

Doktora en son 4 yil once gitmistim ve o da iki vitamin hapi yazip yollamksti. (4 yil neden bekledin derseniz cok takinti yaptim sacimi.hastaneye ayaklarim gitmiyordu resmen.sanki doktor cok kotu seyler soyleyecekmiste yikilacakmisim gibi hissediyordum )

sitenizde bir sure uye olmadan gezdikten sonra cesaretimi topladim ve 4 yil aradan sonra kan tahlili yaptirdim (Bugün sonuclari almaya gittim kanimdaki tum degerler b12,cinko,demir normal cikti hicbir sorun yok- demek ki ben o kadar ay takviye kullanmasaymisim kesinlikle dusuk cikacakmis ve sacim daha da dokulecekmis)

sonuc olarak doktor erkek tipi dökülme ddedi( endokronolojiye gidip orada hormon testi olacagim zaten vucudumda tüy problemi var adet düzensizliğim yok ayriyeten annemde de hormon problemi var saci benden kay kat fazla dökülüyor ama benden kat alt fazla saca sahip bu da ayri bi ironi ).

Benim dökülmeden ziyade acik olan bölgelere sac cikmasina ihtiyacim var ve bu yüzden miracle haricinde topikal ve oral yoldan çare bulmak istiyorum
    Ama tam bilgi sahibi olmadigim için tedaviye baslayamiyorum.

. tedaviye bir an önce başlamak için cok ama cokkkk sabirsizlaniyorum. Her ay ilerlemeleri fotoğraflamayi düşünüyorum. Yasim 20 buarada. Sizlerin desteğine çok ihtiyacim var. Benim bilgim vitamin hapi haricinde pek bir noktaya ulasmiyor. Buradaki arkadaslar gercekten cok bilgili ve cok kaliteli bir ortam her sey bilimsel olarak konusuluyor bu cok guzel bir sey. Ve doktorlar bile inanin bu kadar faydali degiller bu konuda 5 dk konusup yolluyorlar genelfe.

Arkadaslar sizden ricamLütfen kullanabilecegim oral ve topikal tüm ürünler hakkında bana bilgi vermeniz. İntihar eşiğine gelmiş ve her sabah saçlarinin durumuna olan endişeyle uyanan biriyim... her saat aklima saclarim geliyor ve çok üzülüyorum. Ben buraya rastgele benim gibi gelen bayan arkadaslarinda yararlanabileceğini düşünüyorum ve her ay foto atmayi dusunuyorum
    1)mi,racle losyonu kullan yada collagance
    2)vitami hapları alıyorum diyosun ek olarak soya lı ürünler tüket erkek tipi dökülmeye iyidir acı biberle tüket
    3)mioxidile bulaşma bulaşaçaksanda açılan yere sık 1 2 ay kullan cıkanları dökmemek için diğer kulladıgın seylere abannn
    4)forumdaki b,itkisel yaglar ve losyoları oku onnlarıda kullan her bir ürün belli oranda fayda saglar
    5)inntihar düşünme 5 10 sene sora bugunkü düşüçelerinne güleçeksin erkekler saca bakmaz kadında rus kadınlarıın cogu sacı cok değil daha bir erkekten aga bunlarda az saclı yeaaaaa denildiğini duymadım

forumda aradığın hersey var 3-4 saat okumayla sac profu olursun

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1)mi,racle losyonu kullan yada collagance
    2)vitami hapları alıyorum diyosun ek olarak soya lı ürünler tüket erkek tipi dökülmeye iyidir acı biberle tüket
    3)mioxidile bulaşma bulaşaçaksanda açılan yere sık 1 2 ay kullan cıkanları dökmemek için diğer kulladıgın seylere abannn
    4)forumdaki b,itkisel yaglar ve losyoları oku onnlarıda kullan her bir ürün belli oranda fayda saglar
    5)inntihar düşünme 5 10 sene sora bugunkü düşüçelerinne güleçeksin erkekler saca bakmaz kadında rus kadınlarıın cogu sacı cok değil daha bir erkekten aga bunlarda az saclı yeaaaaa denildiğini duymadım

forumda aradığın hersey var 3-4 saat okumayla sac profu olursun
    İkisini de kullansam olur mu acaba ? Şuan miracle kullaniyorum.
    Soyali urun hicbir markette bulamadim sadece migrosta soya sosu buldum hem türk markasini hem yabancisini aldim. Tadi çok kotu ama devam edeceğim. Sos ne derece fayda sağlar bilmiyorum ama internetten soya eti ve fasulyesini de alicam.
    Birde burada bir suru arkadaş doğum kontrol hapini oral olarak kullanıyormuş. Ben de oral olarak akşam vücuduma bir zarari olur mu ? Çok tesekkurler

Ben bu dediklerinizi eczanede bulabilir miyim ve oral mi kullanilcak topikal mi ( çok bilgisizim bu konuda mazur görün)

SaçımınDoktoru Üyesi
    cinsiyet kadın olunca testosterona veya dht'ye doğrudan müdahale çok sakıncalı değil (doktora danışmak gerekli tabi yine de). yazının hepsini okumadım ama oral ilaçlarla dht kaynaklı erkek tipi saç dökülmesine karşı ciddi savunma sağlayabilirsiniz.

Siz olsaniz benim yerimde neler kullanirdiniz

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz olsaniz benim yerimde neler kullanirdiniz
    Dr a gideceksin endoktonologa , Artı bide pskiyatr takıntın giderek artıyor farkında değilsin .