Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
60 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Seboreik Dermatid Nedir ? Tedavisi

@ Requiem,
    usta ayni derten bende müzdaribim. Bendede yaklasik 2 senedir seborik dermatit sacimda var. Almanyada yasiyorum. Cesitli doktorlara gittim. Hicbirinin faydasi olmadi acikcasi. Bende senin gibi farkli forumlari okuyorum bilgilenmek icin. Bagirsak onarma olayini bende okumustum. Bagirsagimizi nasil onaracagiz? Diyet gibi birsey olarak ben anladim.

Ve sende sac dökülmesi varmi? Bende seborik egzema tepemde oluyordu ve sac cizgisinde. Oralarda saclarim inceldi. Kepek varken önceden sac kökleri kepekle beraber geliyordu. Simdi ama DermoCapillaire Eucerin Urea Shampoo kullaniyorum. Sacimda kasinma yok. Kepek minimuma indir. Sac derim rahatladi gibi. Ama saclarim incelmis egzemadan.

Okudumki sendede egzema var ve sac dökülmesine karsi ne yapiyorsun?

Seboreden dolayı saç dökülmesine karşıda fazla ürün kullanılamıyor çok kötü bir kısır döngü gerçekten normal saçı dökülen biri sızlanıyorsa sizin isyan etmeniz lazım. Ama şunu unutmayın seboreyi iyi edecek herşey zaten saçınızada iyi gelecek.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    onca hastalıga tedavi bulunuyor seboreye yok.bence bulmak istemiyorlar.ilaç sektörü dünya para kazanıyor bu işten

Diane de iyi geliyormuş

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seboreden dolayı saç dökülmesine karşıda fazla ürün kullanılamıyor çok kötü bir kısır döngü gerçekten normal saçı dökülen biri sızlanıyorsa sizin isyan etmeniz lazım. Ama şunu unutmayın seboreyi iyi edecek herşey zaten saçınızada iyi gelecek.
    Gerçekten çözümü olmadığını anladım bu hastalığın ve en sonunda saçımı dün itibarıyla kazıtıp acılarıma bir son verdim
    Sizin miracle losyon dahil birçok ürün kullandım pek bir faydasını göremedim bu hastalık için şu an bactroban krem+cleosin t losyon birlikte kullanmaya başladım.ikiside saçtaki sivilceler için çok etkin tabi bactrobanı saçlı deriye süremiyorsunuz saçlarımı kazıtmamın sebebide bu,cleosin-t bence şu an en etkili silah saçı yağlanıp ve sivilcelerle dolanlar için,tabi cleosin-t kullandıktan sonra saç dökülmeside azalıyor...

ceradolin veya kadolin+cleosint+nizoral birlikte kullanılırsa çok kötü durumdaysa ilerleme kaydediyor,benim saçımı kazıtmamın sebebi saçlarımdaki sivilceler gitmiş olmasına rağmen saçlarımdaki felaket kaşıntının bir türlü azalmaması ve saçımın dökülmeye devam etmesi,bactrobanla bu sorunu gidermeyi amaçlıyorum
    Seba medin anti hair loss ürününü egzaması olanlar kesinlikle kullanmasın içindeki kafein saçı felaket döküyor bunun yerine anti dundruff daha iyi geliyor.
    dermodolin'in selenyum sülfid içeren selyum isimli bir şampuanı daha var,bu firma zaten daha çok bu tip konularda çalışıyor ceradolin bitince bundan kullanmayı düşünüyorum yeşil vichy saçtaki kaşıntıyı geçirmedi ama saçlarda biraz olsun dökülme azaldı ama tekrar kullanmam
    Defne sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben tam 14 yil oluyor br care bulamadm'genetk dokulmeye'yoruyoqgm dokulmemi onatgore tedavi uxguluxorm olmuxopr sebore uzerne odakli. urunler kullanyorme fayda yok ben de yara bere yok kabuk yok sadecetyagli balmumu gbi tortu vagr o da saclari acayip dokuyor'her bolgedn snra kazitiyorum dokulme duruyor snra deri saglikszlasnca tekrar baslyor en son 2 gun once br aktara 120tl bayildm br karism hazirladi aynisefa ardic katrani falan var icinde ama kazakcemil in bna onerdgi tedaviyi de dun uyguladm sanki cozum olack izlenimi uyandrdi bende br de aklimda kok hucre tedavisi var gtcm bu isi yapan br klinge kisinin kendi vucut yagndan gobekten mesela doku alip lablatuar ortaminda kok hucreye donustrup kafa derisne enjekte ediyorlar sanki bu yontem care olablir icerdn karacger tedavisi sart ama

sebore %2 ketakonazol krem ve %2 flukanazol ( kremmi hapmı belirtilmemiş )birlikte kullanıldığı zaman hastalığa kesin çözüm oluyor diye geçiyor bazı forumlarda acaba bunu uygulayan oldumu ?
    Defne sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı marauder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebore %2 ketakonazol krem ve %2 flukanazol ( kremmi hapmı belirtilmemiş )birlikte kullanıldığı zaman hastalığa kesin çözüm oluyor diye geçiyor bazı forumlarda acaba bunu uygulayan oldumu ?
    bugun sebore egzamayi tedavi ettgni iddaa eden br urunun satis danismaniyla tlfnda gorustm kullananlar memnunmus alip almama konusunda kararszm

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun sebore egzamayi tedavi ettgni iddaa eden br urunun satis danismaniyla tlfnda gorustm kullananlar memnunmus alip almama konusunda kararszm
    Hocam eğer imkanınız varsa ürünün içeriğini öğrenmeye çalışın,elbette formülünü vermeyeceklerdir ama içeriği öğrenmek sizin en doğal hakkınız,bir de mahsuru yoksa bana özelden atarsanız bildiğim bir konuysa bakarım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam eğer imkanınız varsa ürünün içeriğini öğrenmeye çalışın,elbette formülünü vermeyeceklerdir ama içeriği öğrenmek sizin en doğal hakkınız,bir de mahsuru yoksa bana özelden atarsanız bildiğim bir konuysa bakarım.
    icerigi b vitaminleri magnezyum cinko demir fosfor folik asit omega yag asitleri falan

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon