Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
60 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Seboreik Dermatid Nedir ? Tedavisi

Yeni Üye
    Tamamdır hocam sağolun, coresatin'i kesin kullanıcam herkes memnun kalmış.

Özgür hocam zahmet verdik size herşeyiyle araştırmışsınız çokk teşekkür ederim şampuan olarak vichy kulanıcam kaş kirpiğe coresatin siparişi verdm inş. Ben ve benim gibi herkese faydası olur

Miracle hocam rica etsem 2.sayfaya bakar mısınız sorularım orda mevcut

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgür hocam zahmet verdik size herşeyiyle araştırmışsınız çokk teşekkür ederim şampuan olarak vichy kulanıcam kaş kirpiğe coresatin siparişi verdm inş. Ben ve benim gibi herkese faydası olur
    Estağrfirullah, canım istedi gaza geldim Faydalı olduysam ne mutlu
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam rica etsem 2.sayfaya bakar mısınız sorularım orda mevcut
    Xpecia içeriği açısından oldukça faydalı bir ürün ancak kalitesi ve içerik etkenliği üretim kalitesine pararlel olarak değişken olabilir. Bunu siz kullanarak ya da kullanıcı deneyimlerine bakarak karar vermelisiniz. Bu losyonlar saçınızı döken sebepler ortadan kalkmadığı sürece kullanılmalıdır. sürekli ağrı kesici kullanılması gerektiği bir durumla paralellik kurabilirsiniz. Ancak saçlarınız güçlendiğinde dökülme şiddetini yitirecektir bu nedenle zaman zaman ara verip dozaj düşürebilirsiniz. Özellikle erkek tipi saç dökülmesinin kısa süreli kesin tedavisi günümüzde mümkün değildir. Sürekli androjen ve diğer etkilere maruz kaldığı sürece sürekli tedavi gerekmektedir. Ancak şanslıyız ki bu çözüm en ucuz bunun yanında en etkili çözüm bence.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Çok teşekkür ederim miracle hocam.bugün losyona başladım gelişmeleri sizlerle paylaşıcam

Birşey değil işe yarasın yeter geçmiş olsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı booooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coresatin kremi deniyeceğim hocam, saç için head & shoulders öneriyolar , ama şuanda nizoral ve sebamed anti hairloss kullanıyorum,sebamedi kesip head shoulders'a başlasam mı acaba?
    Sebamed anti hairlossun içinde kafein var. Genelde kafein türevleri seboreik dermatite iyi gelmez. Hatta doktorların cogu da kafein , baharat , acı ve alkolden uzak durmamızı söylerler.. Bu hastalıgın bağırsaklardakı candida mantarlarıyla ılgılı olduguna dair çeşitli yazılar okudum. Şu an bağırsak florasını düzenlemek adına probiotik kullanıyorum.. Gelişme olursa burdan detaylı bır yazı hazırlıycam. Hemen Hemen her hafta bütün seboreik dermatit forumlarını kontrol edıyorum.. Yeni gelişmeler , tedaviler olduğu zaman buraya yazarım.. Sizde burdan takıp edebılırsınız. Şu an kullandığımız fix ilaç ve şampuanlar harici pek umut vadeden birşeyler yok ne yazıkki.

İlk sayfada belirtmiştim ama burdan tekrar yazıyım. Yıllardır bu hastalıkla savaşıyorum.. Krem olarak Blue cap ve Protopic çok iyi.. Kolsuz agop yazıyor gelen hastalarına. Kortizon yok içinde.. Şampuan olarak en çok kullananlar prozinc mor kutu , selsun blue , Vichy yeşil kutu , Sedolin , Head & Shoulders Clinical Strength Dandruff ve tabıkı ketekonazol içeren nizoral , konozal türevleri.

Son olarak gittiğiniz doktor size roaccutane önerirse kullanmanızı tavsiye etmıyorum şahsen.. yan etkılerı yüksek oldugu gıbı forumlarda gordugum kadarıyla kullanılan süre zarfında hastalık bır anda yok oluyor gıbı gozukup ılac 6 ay sonra bırakıldıgı zaman tekrardan nüksettiğini söyleyenlerın sayısı bir haylı fazla.
    Konu Requiem tarafından (30.09.2014 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Requiem bağırsak florasını onarmaya çalışmak çok mantıklı ki yakında bende paylaşacağım benim tedavimin de temellerini oluşturacak. Henüz planlamayı bitirmiş değilim bir kaç pürüz var. Çok fazla tarama yaptım ancak laboratuvara kendimiz girmediğimiz sürece mantığa en yatkın olanı seçmek zorundayım gibi duruyor.

pardon yanlislik oldu
    Konu Adanaliyiz tarafından (11.10.2014 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon