9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Bu da benim hikayem. Görüşlerinizi bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi

Bu da benim hikayem. Görüşlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar Merhaba. Pek fazla mesaj atmasamda eski bir üyeyim. 25 yaşıma girmek üzereyim. Ergenlik bitiminden bu yana saç dökülmesinden muzdaripim. Yıllar boyunca denemediğim şey de aslında pek kalmadı. Açıkçası pek disiplinli tedavi uygulayan birisi de değilim. Bunun nedenlerinden 1. olarak insanlarla sürekli iç içe olan bir meslek sahibi olduğum için bi losyonu sürüyorum yıkamadan evden çıkınca kötü duruyor. Kafaya bişey sürmüş olduğum belli olduğu için(Genelde losyonları akşam sürerim sabaha kadar durur sabah suş alır çıkarım) bu aralar tatildeyim ama o sorun yok şimdilik.

2.olarak da yan etki gördüğüm için.

Neyse sözü uzatmayım. Son 1 aydır kullandıklarım

Miracle losyon(50 ml elseve, yarım aldactone, yarım diane, 5 adet proscar)

Şakaklar için sadece( ketoral, acnelyse, allerset karışımı)

2 günde 1 kere minoxil.

demem o ki Ben ne zaman hormonal bi ilaç kullansam yan etki görüyorum. 2 sene önce propeca kullandım 3 ay yan etki gördüm bıraktım

Geçen sene 1.5 ay min dut kullandım yan etki gördüm bıraktım

Bu sene kışın minox ile xpecia.. Evet xpecia bile kullanırken malum yan etkilerden dolayı bıraktım.

Miracle ara ara kullanıyorum yan etki görüyorum bırakıyorum. Zorunda kalıyorum

Yani bana yan etki göstermeyen Minoxil ve kremler. onun haricinde ne kullansam topikal de olsa yan etki görüyorum.

Böyle oluncada insan tırsıyor düzenli bi tedavi uygulayamıyorum.

Artık yoruldum bıktım.. Evet bıktım.. Sürekli bişeyler hazırla dene bırak. buna rağmen olumlu sonuçlar alsam keşke. Ama dişe dokunur bi yanıt da alamıyorum. Fotolar aşağıda. Sizin de görüş öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu an 5 gündür felan mevcut ilaçlar da bitti. Bende bi müddet ara verdim herşeye. Önerilerinizi bekliyorum
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi P_20160705_013116.jpg‎   P_20160705_013107.jpg‎   P_20160705_012937.jpg‎   P_20160705_012637_LL.jpg‎   P_20160705_012307.jpg‎  
    Konu Keloğlan35 tarafından (10.07.2016 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.

resimler gözükmüyor , doğal tedaviler denediniz mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar fotoğrafları da ekledim.

Sırayla sol şakak

Sağ şakak

Ortadan 2 tane

ve üstten görünüşü çektim.

yorumlarınızı eksik etmeyin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam yan etki görüyorsan Miracle hoca ile konuş Cellagance losyona başla. Ben de miracle losyonda kullanırken yan etki görmüştüm. Cellagance'dan fayda sağlayan çok fazla insan var burda. Saçın da çok kötü değil daha toparlayabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben miraclenin yan etkisinin maksimum 1 hafta olacağını düşünüyorum. İlk zamanlar bende de yaptı ama sonra kafa derisi alışıyor emin olun. Jole sürer gibi wax sürer gibi sürüyorsunuz yani.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı badem1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimler gözükmüyor , doğal tedaviler denediniz mi
    Resimleri ekledim hocam. Konu açarken bi sıkıntı olmuştu sonradan ekledim bende.

Doğal olarak açıkçası pek bişey denemedim. Ki bundan sonra da bişey denersem doğal olmasına dikkat edeceğim...

Ne kullanacağımı nasıl kullanacağımı da bilmiyorum doğal olarak. Ne tavsiye edersiniz?

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yan etki görüyorsan Miracle hoca ile konuş Cellagance losyona başla. Ben de miracle losyonda kullanırken yan etki görmüştüm. Cellagance'dan fayda sağlayan çok fazla insan var burda. Saçın da çok kötü değil daha toparlayabilirsin.

Dostum miracle losyondan gördüğün yan etkiler cinsel yan etkiler miydi? Şu anda durumun nasıl? Ne zaman geçiyor?

Bi de bu ara ne kullanıyosun?

Cellagance losyonu da denemedim. Açıkçası Miracle bey yoğundur diye de istemedim hiç ..

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben miraclenin yan etkisinin maksimum 1 hafta olacağını düşünüyorum. İlk zamanlar bende de yaptı ama sonra kafa derisi alışıyor emin olun. Jole sürer gibi wax sürer gibi sürüyorsunuz yani.
    Hocam o durum kişiden kişiye değişiyor maalesef. Bende ilk başlarda geçer diye devam ediyorum. Ama kullandığım süre boyunca o malum cinsel yan etkiler devam ediyor. Bırakınca bi müddet sonra toparlıyorum. Tekrar denemeye başlayınca yine aynısı maalesef.. O yüzden alternatif doğal yollara başvuracağım ama ne kullanabilirim nasıl kullanırım pek bilimiyorum açıkçası da

hocam geçmiş olsun öncelikle senin durumun bir çok kişiden iyi halde ancak dökülmeyi engellemek istiyorsan ve yan etki olmasın diyorsan sana bir tavsiyede bulunabilirim 2 tatlı kaşığı yakı otu 2 tatlı kaşığı yeşilçay 2 tatlı kaşığı kuru naneyi 300ml veya yarım litre suda kaynat ve 15 dakika demlemeye bırak demlendikten sonra suyunu güzel bir şekilde süzüp soğumaya bırak sonra boş bir şişeye cell şişesi olabilir 50ml kaynattığın suyu dök üzerine 50ml elseve losyon ile ilave yap ve bu bitkisel losyonu sabah aksam uygula dolapta muhafaza et ve her hafta yenile.. 2 hafta içinde dökülme bıçak gibi kesilir ve yan etkide görmezsin fakat zamanla saç çıkarırmı orası malum epey bir kullanmak gerekli.. tekrar geçmiş olsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam geçmiş olsun öncelikle senin durumun bir çok kişiden iyi halde ancak dökülmeyi engellemek istiyorsan ve yan etki olmasın diyorsan sana bir tavsiyede bulunabilirim 2 tatlı kaşığı yakı otu 2 tatlı kaşığı yeşilçay 2 tatlı kaşığı kuru naneyi 300ml veya yarım litre suda kaynat ve 15 dakika demlemeye bırak demlendikten sonra suyunu güzel bir şekilde süzüp soğumaya bırak sonra boş bir şişeye cell şişesi olabilir 50ml kaynattığın suyu dök üzerine 50ml elseve losyon ile ilave yap ve bu bitkisel losyonu sabah aksam uygula dolapta muhafaza et ve her hafta yenile.. 2 hafta içinde dökülme bıçak gibi kesilir ve yan etkide görmezsin fakat zamanla saç çıkarırmı orası malum epey bir kullanmak gerekli.. tekrar geçmiş olsun

Teşekkür ederim kardeşim. O formülün doğal ve güzel gözüküyor. Denemeye değer. bu konuyla ilgili sana özelden bi mesaj atacağım.

Ama mesaj kutun doluymuş temizleyiversen bi zahmet mesajlarını..
    Konu Keloğlan35 tarafından (14.07.2016 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim kardeşim. O formülün doğal ve güzel gözüküyor. Denemeye değer. bu konuyla ilgili sana özelden bi mesaj atacağım.

Ama mesaj kutun doluymuş temizleyiversen bi zahmet mesajlarını..
    Rica ederim usta herşeyden önce sağlık bilgi paylaştıkça çoğalır elimizden ne geliyosa yaparız boşalttım kutuyu bu arada