Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vücut kıllarından sac ekimi yapan doktor var mi ???

Vücut kıllarından sac ekimi yapan doktor var mi ???

..... ....... ...... ...... ..... ......c....... ..... ......c......
    Konu ece tarafından (14.09.2016 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.

vücut kılları ekimi bht ekimi olarak geçiyor saça ekim yapılıyor fakat vücut kılları belli bir uzunluğa kadar uzuyor sanırım saçlarımız gibi çokça uzamıyor vücuttaki uzunları kadar uzuyor diye tahmin yürütüyorum ancak ekim yapacaksanız mutka yaptıran arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunup ince eleyip sık dokuyup yaptırın acele etmeyin

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Vucut kili bazi kisilerde yedi ila iki yilda sac formunu aliyor yalniz bu islem klasik fue makinasiyla mumkun deil dr.umar ve drAs bunlar ozel ekipmanlarla uyguluyor ayrica dr.cole ve taizi hair bu yerler en iyileri bht killarinin donguleride kisa iki yil alti ay gibi dokulup cikar zamanla bu saca donusurse dongude uzar turkiyede bunu yapa bilen dr yok bosuna aramayin bayanlarda ise sadece kasik bolgisin ust kismi ve koltuk altinin aksiller alani kullanilir bacak killari kalin yapidaysa onlarda olur fakat bu killar ileride dokulmeye meyillidir tercih edilmez ...konusunu acmistim ordan linklere ulasin vucut kili ektirilecek doktorlar diye...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

.. .. . . .. . . . .. . . . . . . . . .
    Konu ece tarafından (14.09.2016 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vücut kıllarından ekim doğal durmuyor, pek tavsiye edilmiyor.

Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Türkiye de yapan hicbir yer yok o dediğimiz doktorlar da yabancı sanirim.
    Saçtan ne farki var ki zor olabilir ama hic yapilmayacak kadar imkansiz değil diye düşünüyorum . bir hayalim daha yikildi
    yaptıranlar cok var bence araştır bi detaylı birşeykilde hemen umutsuzluğa düşme

. . .. . . . . . . . .. . . . .. . . . . . . . .
    Konu ece tarafından (14.09.2016 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

.. . . . . . . . . .. . . . . .. . .
    Konu ece tarafından (14.09.2016 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim donör olarak kullanmak istediğim bacaklar , koltuk alti ve genital bölge. Kime sorsam sanki çok ayip bir şey söylemiştim gibi ters cevap veriyor. Bilmiyorlar bi kiz için saci ne kadar önemli. Lütfen bildiğiniz bi yer varsa cevap verin çok psikolojik bozuk arkadaşlar nolursunuz bi çare kaldim
    Ece Hanim Turkiye de bu isi yapacak kisi yok , sakaldan ekenler var ama vucudun diger bolgelerinden eken burada yok. Bu sorun Erkekler icin de onemli olmasa Emin olun burada olmazdik . Yurt disinda bht yapanlar dr lar ise servet istiyor. Turkiyedeki saç ekimi yapan dr larin tercih edilmesindeki en buyuk etken fiyattir. Bu iste iyi oldugumuzdan degil.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Turkiyede yok vucut kili yagli ve yumusak dokuda ozel ekipmanlar gerekli dokunun yav tabakasiyla alinmasi gerekli greftler bekletilmeden ekilmeli derinlik ve yuva acimi farklidir haybeye yaptirmayin As clinic arvin poscal inceleyin ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 1/3 123 SonSon