Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç ektirme sürecim ve hayalkırıklığı

Alıntı ultraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmzamdaki losyon ve krem için şöyle bir sorum olacak arkadaşlar. Saça sürdükten sonra 1 saat bekletsek yeterli olur mu? Ayrıca Anıl hocam saç ekilen kısma dermaroller kullanma demiş. Kullanırsam zarar mı verir? Kullansam daha iyi olmaz mı? Bütün sorularım için cevaplarınız benim için çok önemli. Cevaplarınızı rica ediyorum.
    bir saat herhangi bir etkenin deriye emilimi için yeterli bir süredir. Dermaroller konusuna gelirsek, medenice ve saç derisine işkence etmeden kullanılırsa zararı olmaz düşüncesindeyim. Eğer kan akıtana kadar veya uzun süreli bir kullanım düşünüyorsanız sadece ekilmiş bölgeye değil ekilmemiş bölgeye de zarar verir.

Alıntı Arpad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir saat herhangi bir etkenin deriye emilimi için yeterli bir süredir. Dermaroller konusuna gelirsek, medenice ve saç derisine işkence etmeden kullanılırsa zararı olmaz düşüncesindeyim. Eğer kan akıtana kadar veya uzun süreli bir kullanım düşünüyorsanız sadece ekilmiş bölgeye değil ekilmemiş bölgeye de zarar verir.
    Arpad hocam teşekkür ederim.
    TEDAVİM : MİRACLE LOSYON İÇİNE (SADECE DEKORT AMPUL YOK) YARIM ŞİŞE MİNOXİL , 5 ADET EVİN AMPUL , 5 ADET BEPANTHEN AMPUL.

KULLANDIĞIM KREM İÇERİĞİM: LE PETIT MARSEILIAIS VÜCUT SÜTÜ İÇİNE KETORAL KREM , AZELDERM KREM , BEPANTHEN KREM ,YARIM ŞİŞE MİNOXİL,

5 ADET EVİN AMPUL , 5 ADET BEPANTHEN AMPUL VE BİRAZDA MİRACLE LOSYON.

AKLIMA GELDİKÇE KARANFİL KÜRÜ.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arpad hocam teşekkür ederim.
    Saç ekilen kısımda kökler çok çok fazla hassas olur, Ve hatta ilk sene gerekiyorsa ağzınıza acı dahi sürmeyin der alanında uzman ekimciler. Çünkü acı biberi yedikten çok kısa bir süre sonra saç kökleri çıkış yönüne doğru çekme yapar.Dermeroller ise tümden risk. Oraya kanlandırma yapmaya gerek yok,tek bir kök kaybı bile büyük kayıp olur çünkü. Emilim istiyorsan az bi azelaik yeterli olur senin için
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ekilen kısımda kökler çok çok fazla hassas olur, Ve hatta ilk sene gerekiyorsa ağzınıza acı dahi sürmeyin der alanında uzman ekimciler. Çünkü acı biberi yedikten çok kısa bir süre sonra saç kökleri çıkış yönüne doğru çekme yapar.Dermeroller ise tümden risk. Oraya kanlandırma yapmaya gerek yok,tek bir kök kaybı bile büyük kayıp olur çünkü. Emilim istiyorsan az bi azelaik yeterli olur senin için
    Anıl hocam Miracle hocam 3 ay sadece masaj yap dedi. Sonrası için bana ne yapacağımı söyleyecek yol gösterecek.
    TEDAVİM : MİRACLE LOSYON İÇİNE (SADECE DEKORT AMPUL YOK) YARIM ŞİŞE MİNOXİL , 5 ADET EVİN AMPUL , 5 ADET BEPANTHEN AMPUL.

KULLANDIĞIM KREM İÇERİĞİM: LE PETIT MARSEILIAIS VÜCUT SÜTÜ İÇİNE KETORAL KREM , AZELDERM KREM , BEPANTHEN KREM ,YARIM ŞİŞE MİNOXİL,

Anıl hocam Miracle hocam 3 ay sadece masaj yap dedi. Sonrası için bana ne yapacağımı söyleyecek yol gösterecek.
    15 günde bir kanatacak bir dermaroller uygulayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam sadece 15 günde 1 dermaroller kullanıp hergün masaj mı yapayım?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam benimde aklımda bayadır var, konusu hazır açılmışken sormak istedim,dermaroller kullanırken kanatmak foleküllere zarar verirmi 1.0 yada 1.5 almayı düşünüyorum birde iğne sayısı fazla olması avantajmı dez avantajmıdır önerdiğiniz sayı ne olmalı dermoreller konusununda 1.0 önerinizi görmüştüm ama diğer soruma tam olarak yanıt bulamamıştım

ben 0.75 ml dermaroler ile başladım sonra 1.0 ml dermastampa geçtim son olarak 1.5 dermastamp kullanıyorum ve kullandıktan sonra kanama oluyor. 0.75 ile kanama olmuyordu sadece kızarıklık. 1.0 ml ile de istediğim kanamayı elde edemiyordum. 1.5 aydır 1.5 ml kullanıyorum ve daha iyi olduğu yönünde izlenimim oldu. bana kalırsa 1.5 ml kullanın ama sakıncası olur mu bilemem. Ayrıca dermastampta iyileşme çok daha hızlı oluyor ben vur çek şeklinde kullanıyorum her tarafı kanatmama rağmen ertesi gün kızarıklık %90 oranında azalıyor. dermaroller kullanırken bu süre daha uzun oluyordu.

bu arada elimde ebaydan aldığım hiç kullanılmamış 1.0 ml dermastamp ve 1 kez kullanılmış 1.0 ml dermaroller var. isteyen olursa özelden mesaj atabilir aldığım ücret ve kargo ücreti alıcıdan olmak üzere gönderebilirim.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi köklere zarar vermez mi dermaroller ? ekim yapılan saçlar ilk aşamada kuvvetsiz oluyor çünkü baya ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    7600greft bu ne buyuk yalandir zaten norwood7 skalasindaymisiniz en fazla 2500 tas catlasa oda alinir siz bir iyi dr bulup ondan bir yazi almaya bakin o kafadan bu kadar greft cikmicana dahil ve mahkemeye gidin yada you tube de direk aciklayin fakat yapmadan once uyarin yeri ya karsilasinlar maddiyati yada sonuca katlansin sakal ektiren biri vardi surarini mahveti konhair you tube arti cocuk rezil oldular iste diyoruz yillardir bu ulkede ucuz diye sac ekimi var belki bi kac dr okadar 500greft icin saatlerce ugrasiyor avrupali bizimkiler alti saate bes bin ekiyor yalana bak sac sayma makineside yapar bizinkiler yakinda ucerli sayar grefri onbin bile ekerler
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon