Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saç dökülmesinde aspir

SaçımınDoktoru Üyesi

saç dökülmesinde aspir

genetip tipi dökülmedeaspir ekstresinin yapılan deneylerde 5 alpha redüktazı minoxil çok daha fazla inhibe edilmiş saç dökülmesi ile ilgili genleri ekspresyonuda var potansiyeli yüksek gözüküyor

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24338940

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    2013 den beri akıl edememişler mi bunu bir şeyler mi saklanıyor deneyip bizlerle paylaşınız
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 den beri akıl edememişler mi bunu bir şeyler mi saklanıyor deneyip bizlerle paylaşınız
    yüzde 98 lik ekstresi ile ilgili iki çalışma var çok ilginç bende şaşırdım hata çalışma burda

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22178180

bence değerlendeirmesi gerek bu ürünnün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dışarı çıktığımda aktardan alıp yakı otuyla beraber deneyeceğim en kısa zamanda. Geri dönüş yaparım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarı çıktığımda aktardan alıp yakı otuyla beraber deneyeceğim en kısa zamanda. Geri dönüş yaparım.
    ekstresi olması gerekiyor etanolle yapılması gerekiyor başka şekilde etkili olmaz

Linoleik asit reductase enzimi inhibesi gammalinoleik asit pge1 öncüsü olması ile etki yapmaktadır ancak aspir gdo ise gla bulunmaktadır geleneksel aspirde sadece antireductaz aktivitesi bekleyiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linoleik asit reductase enzimi inhibesi gammalinoleik asit pge1 öncüsü olması ile etki yapmaktadır ancak aspir gdo ise gla bulunmaktadır geleneksel aspirde sadece antireductaz aktivitesi bekleyiniz.
    onların dışında en önemli etki birleşiği hydroxysafflor sarı dır çalışma bunun üzerine kurulmuş sonuçlar önemsenici noktada bunuda yabani aspirde ve yüzde 98 lik etanol ile ekstre edilirse alışır diye düşünüyorum

Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onların dışında en önemli etki birleşiği hydroxysafflor sarı dır çalışma bunun üzerine kurulmuş sonuçlar önemsenici noktada bunuda yabani aspirde ve yüzde 98 lik etanol ile ekstre edilirse alışır diye düşünüyorum
    Çalışmada bu dediğiniz etken yok full metinde mi var ? çalışmada aspirin vegf tgf-beta vb etkilerine değinilmiş.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışmada bu dediğiniz etken yok full metinde mi var ? çalışmada aspirin vegf tgf-beta vb etkilerine değinilmiş.
    özetindede var

This study aimed to examine the potential of hydroxysafflor yellow A-rich C. tinctorius extract (CTE) on hair growth both in vitro and in vivo.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Noluyor hocam nece konuşuyonuz ben anlamıyom aspir ne

Sayfa 1/2 12 SonSon