Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ankara 3500 greft saç ekimi - 21.06.2016

Ankara 3500 greft saç ekimi - 21.06.2016

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ve acil şifalar diliyorum.
    Adim ömer 23 yaşindayim.uzun süredir forumu takip ediyorum.artik izlemek yerine bende harekete geçmeye karar verdim ve 21 haziran 2016 tarihinde ekim işlemi gerçekleşti..burada yaşadiğim için istanbula pek gitmek istemedim açikcasi.ekim için bana 3000-3500 greft arasi ekim yapildiği söylendi.şimdi sizlerle ekimden önce ve sonraki fotoğraflarimi paylaşacağim. Ailemde genetik olarak bir dökülme söz konusu ama genç yaşimda daha fazla kel gezmek istemediğim için ekim yaptirmaya karar verdim.bir kardeşiniz olarak sizin yorumlarinizi bekliyorum.zaman geçtikçe fotolari yayinlamaya devam edicem.yarin ilk yikama yapilacak.
    ** sizce ekim nasil duruyor ?
    ** ilerleyen zamanlarda ekim olmayan bölgeleri nasil korurum ?Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1451.jpg
Görüntüleme: 2839
Büyüklüğü:  155.3 KB (Kilobyte)
ID:	3521Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1450.jpg
Görüntüleme: 3971
Büyüklüğü:  140.9 KB (Kilobyte)
ID:	3520Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1452.jpg
Görüntüleme: 2835
Büyüklüğü:  218.9 KB (Kilobyte)
ID:	3522Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1499.JPG
Görüntüleme: 2416
Büyüklüğü:  60.8 KB (Kilobyte)
ID:	3523Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1501.JPG
Görüntüleme: 2872
Büyüklüğü:  62.4 KB (Kilobyte)
ID:	3524Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_1504.JPG
Görüntüleme: 2561
Büyüklüğü:  71.8 KB (Kilobyte)
ID:	3525

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka tarafı koru tedavilerle öndeki ekilenler çıkınca çok güzel bi görüntü olacaktır zaten ama zamanla arkalar da dökülünce kötü görüntü olur onları korumalısın

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu saç ekim fiyatları neye gore belırlenıyor ne kadara yaptırdınız hocam
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arka tarafı koru tedavilerle öndeki ekilenler çıkınca çok güzel bi görüntü olacaktır zaten ama zamanla arkalar da dökülünce kötü görüntü olur onları korumalısın
    Forumda çok şey okudum bununla ilgili gerçekten kafam karıştı herkes birşey söylüyo arka tarafı korumam için ne önerebilirsiniz ?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    yaşlılıkla arkalar ve yanlarda seyrelme olur senın donor alandan çok alım yapıldıysa ileriki yaşlarında açılmalar olacak ve bu açılma çok olursa görüntü bozukluğu olur denen bu fakat arka bölgenin açılması zordur yaşlılarda bile genelde olmamakta fakat ekimciler kasap olduğu için senden 2000 alır 5bın 3 bın derler normal bir norwood 7 den alına bilinecek gereft sayısı 1500 taş çatlasın 2000 dir bunun üstü ileride büyük sıkıntıdır türk insanında donor alan dökülmesi çoktur iklim beslenme stres vb... etkilere dikkat ediniz bir kez dahada ekim yaptırmanızı onaylamıyorum 23 yaşında ekim yapılırmı diyecek laf bulamıyorum o tepeniz açılacak ne halt edeceksiniz 5 ila 10 yıl sonra ?siz elinizdeki şu an için tek olan zenginliği kullanmış bulunuyorsunuz undan sonra güzel tedavilerle destekleyiniz ...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Ekim yapılan greft sayısına göre belirleniyor fiyatları ben 3500 tl yaptırdım.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşlılıkla arkalar ve yanlarda seyrelme olur senın donor alandan çok alım yapıldıysa ileriki yaşlarında açılmalar olacak ve bu açılma çok olursa görüntü bozukluğu olur denen bu fakat arka bölgenin açılması zordur yaşlılarda bile genelde olmamakta fakat ekimciler kasap olduğu için senden 2000 alır 5bın 3 bın derler normal bir norwood 7 den alına bilinecek gereft sayısı 1500 taş çatlasın 2000 dir bunun üstü ileride büyük sıkıntıdır türk insanında donor alan dökülmesi çoktur iklim beslenme stres vb... etkilere dikkat ediniz bir kez dahada ekim yaptırmanızı onaylamıyorum 23 yaşında ekim yapılırmı diyecek laf bulamıyorum o tepeniz açılacak ne halt edeceksiniz 5 ila 10 yıl sonra ?siz elinizdeki şu an için tek olan zenginliği kullanmış bulunuyorsunuz undan sonra güzel tedavilerle destekleyiniz ...
    Haklısın ama erken yaşta ekim yaptığımı bende biliyorum bu yaşımdada bu görüntüyle gezmek emin ol iyi bişey değil.Bana 3500 greft ekildiği ve donör bölgeninde bir ekimi daha kaldırabileceğini söylendi ama bunlar ekim merkezinin söylediği şeyler.Ben sadece çıkacak saçların daha güçlü çıkmasını ve kalan saçlarıda korumak için ne yapabilirim bu konuda yardım istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız gelişmeleri bekliyoruz.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı omeraldemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın ama erken yaşta ekim yaptığımı bende biliyorum bu yaşımdada bu görüntüyle gezmek emin ol iyi bişey değil.Bana 3500 greft ekildiği ve donör bölgeninde bir ekimi daha kaldırabileceğini söylendi ama bunlar ekim merkezinin söylediği şeyler.Ben sadece çıkacak saçların daha güçlü çıkmasını ve kalan saçlarıda korumak için ne yapabilirim bu konuda yardım istiyorum.
    ben psikolojiye karışmam sana anlattığım ileride yaşayacakların seçin sizindir ekim nmerkezleri hep aynı teraneyi okur bi kaç kere daha ekeriz size diye nerden biliyormuş senin donor alanının 5 yıl 10 yıl sonra ne kadar kalacağını onu bilen teknoloji varsa bizde bilelim tahminle iş olmaz sağlık dilerim
    ürünlerle ilgili detaylar sitede mevcut oradan baka bilirsiniz...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Öncelikle geçmiş olsun. Bu kadar açık alana 3500 kök yeterli olur mu? Ön çizgi sıkı olmazsa kötü görüntü olur...

Sayfa 1/3 123 SonSon