Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lütfen yardım resimli

Lütfen yardım resimli

Mrb arkadaşlar yaş 24 5 aydır saç dökülmesiyle karşı karşıyayım. Günlük bazen 100 bazen çok uğraşınca 200 saç teli elime geliyor 2 ay önce doktora gittim kan tahlil vs hiç bi sorun çıkmadı dermoskin bioshampo ve medobiotinle tedaviye başladım saç renk kalite artışından baska bişey elde edemedim saç dökülmesi aynen devam ediyor hemde çok fazla evet fotolarda açılma vs yok telde pek bellide değil ama incelme çok fazla var özellikle sağ kısımda saçımı tarayınca bile dökülme çok fazla 15 gündür 5/1 finasterid alıyorum ne yan etki nede dökülmeye etkisi var önerileriniz nedir saçımın baya sık olduğu belli ama biliyorumki tedavi uygulamasam 3 seneye kel kalcam en azından 40 yaşına kadar saç kalsın yardım ve önerileriniz rica olur
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpeg‎   image.jpeg‎   image.jpeg‎  

jackal__1907
    Guest
    Bu saçla hic tedavi uygulamasanda 30-40 garanti derim çok istersen doğal tedavileri dene.Böyle saçım olsa ohoo masaAllah

aydın aman diyim naptın ya. dünya kadar saçın var, hiç öyle kimyasal ilaçlara falan bulaşma şu durumda. olanı da dökersin. hele finasterid falan yapma sakın. tamamen bitkisel tedavi uygula. sitede çok güzel tedaviler var onlara bi göz at, rahatlıkla korursun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sapıttınız ya iyice.GİDİN İŞ BULUN OĞLUM BU FOTOLAR NE ŞİMDİ?
    Hayır fotoda açıklık yok, belli bir yerden kayıp gözükmüyor, spesifik bir açıdan çekilmemiş, nasıl anlayalım şimdi hangi tip dökülme olduğunu?! Şakaklarda bile kayıp olmayan çok sık bir saç var resimde. GİDİN DERSLERİNİZE FALAN ÇALIŞIN BİR DE BU SAÇA FİNAS ALIYORUM DEMİŞ YUH ARTIK YUH KERE YUH DÖKÜLMEN FALAN YOK 24'ünde böyleyse BU SAÇ SENİ 35'e RAHAT TAŞIR FİNAS KULLANIP DÖKÜLMEYİ ARTTİRABİLİRSİN SAÇMA SAPN İŞ YAPMAYIN KEDİ KÇINI GÖRÜP YARA ZANNEDİYOR ARKADAS AAAAAAA BİZİM BİR ZAMANLAR DOKULEN SACLARİ BU TİPLER GORSE DİREKT İNTAHAR EDERDİ HERHALDE

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Şu saçın 5de 1i bende olsa hala saçımı en dandik şampuanla yıkıyor olurdum
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    ailede genetik yatkınlık varmıydı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler vurun bu sefer acimayin

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu alın burdan Kardeş yakıotu losyonu var forumda araştır o dökülmeye iyi geliyor başka da bişey kullanma.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler vurun daha ölmedi

ben zaten açılma olmadığını söyledim beyler ama gerçekten öyle oluyoki günde 500e kadar gidiyo sadece önlem amaçlı ne kullanmalıyım şimdiden onu soruyorum ben bu ara .ok fazla arttı dökülme finasteridi bırakayımmı ve tek şampuan ne önerirsiniz

Sayfa 1/3 123 SonSon